التسويق الرقمي

Mike Filsaime ve İnternet Pazarlama Ölümü – Çok Uzak Bir Adım?

Mike Filsaime, oyunun başında internet pazarlamasına başlayan tecrübeli bir internet pazarlamacısı.

Butterfly Marketing'in bu yılın başlarında yayınlanması büyük bir başarıydı. Kelebek Pazarlama makalesi, başarılı bir ürün lansmanının nasıl oluşturulacağını gösteren ayrıntılı bir bilgi ürünüdür.

Michael Cheney gibi, bu yılın başlarında (Video 7 gün içinde 250.000 ABD doları) AdSense Videolarının başarılı bir şekilde yayınlanması için Mike'ın ürününe kredi veren kişilerle Mike'ın el yazmasının neden bu kadar iyi satıldığını anlayabiliyorsunuz.

En son, özgür ürünü İnternet Pazarlama Ölümü Scott Boulch'un çarpıcı viral başarısı, “Ölümün Ölümü” “insanların kesinlikle oturmasını ve dikkat etmesini sağladı.

Bu" kötü haber "ürününün viral başarısı, Mike'ın bu son raporu yayınlama konusunda ilham kaynağı olmuş olabilir.

Mike yazarları olarak bilinen biri olduğunda "İnternet Pazarlama Ölümü" başlıklı bir rapor, bir rafta oturup toz toplamayacağından emin olabilirsiniz! Mike, ürün lansmanlarıyla aşırı dozda konuşulmasından söz ediyor – iyi bilinen pazarlamacıların herhangi bir listesine kaydolduysanız, ne anlama geldiğini zaten bileceksiniz. Ben kendi gelen kutumun Mike'ın raporunu çeşitli tanınmış isimlerden indirmek için en az yirmi teklif aldığını düşünüyorum!

İnternet Pazarlama öldü mü?

Mike, artan bir sayının ardında dikkat çekmeyi zorlaştırıyordu. başarılı lansmanlar, neredeyse kendi başarısının kurbanı gibi görünüyor .

İnsanların dikkatini nasıl çekeceğini ve başarılı bir ürün lansmanını nasıl oluşturacağını açıklamak için böyle başarılı bir ürün (Butterfly Marketing) yaratarak tam olarak insanların ne yaptığını – sonuç olarak piyasaya ürün lansmanları ile başlamıştı.

Mike'ın ana endişesi, diğer internet pazarlamacılarımızdan para kazanmak için her zamankinden daha zorlaşıyor. Yine de, bir listeyi başarılı bir şekilde nasıl oluşturacağınız, daha birçok çok karlı nişte, ürün ve satış sayfalarının nasıl oluşturulacağı konusunda endişelenen daha iyi bilgiler var.

Görünüşe göre bu ürünlere ürün satmanın zamanı geldi. İnternet işine yeni ya da tecrübeli uzmanlar bitti. Peki ne yapabiliriz?

Bir gelir kaynağına güvenmeyin fakat birkaç gelir akışı var.

Bir nişe pazar – fark edeceksiniz Rosalind Gardner gibi uzmanlar, internet pazarlama meslektaşlarından iyi para kazanıyorlar, ama aynı zamanda çevrimiçi buluşma gibi tamamen ilgisiz alanlarda da sitelere sahipler.

Birçoğu için AdSense gelirleriyle iniş ve çıkışlardan sonra mesaj açık, ] hayatta kalmak için çeşitlendir .