قاعدة البيانات

MMC Exe Hataları Nasıl Düzeltilir

Neden Mmc.exe hataları oluşuyor?

MMC.exe dosyası, Microsoft Sistem Konsolu olarak bilinen ve sistem mantıksal belleğinde büyük alan tüketen ve sistemin yavaş çalışmasına neden olan uygulama ile ilişkilendirilmiş bir yürütülebilir dosyaya yansır. ve sistemi defalarca dondurmak için birçok kez dönüyor. Bu belirli dosya, genellikle sistem kontrol panelinden erişilen çeşitli yönetim ilişkili eklentilere yardımcı olur. Kullanıcıya yönetimsel seçeneklere erişirken Windows işletim sistemi ile ilgili bir çekirdek dosya olmak, bu özel dosya sistemde yüklenir.

Dosyanın yürütülmesi hiç bir hata sorunu yaşanmadan sistemin endişe duymamasına rağmen. Bu işlem dosyası, dosyayla ilgili yönetim konsolu pencereleri zaten kapatılmış olsa bile sonlanmaz. Böyle bir olayın karşılaşma sebebi, W32 / Dzan-A, W32 / Lovgate-F ve W32 / Oscabot-I gibi birtakım yanıltıcı kötü amaçlı yazılım uygulamalarının yanı sıra gerçek exe dosyasınınkiyle benzer bir addır.

Bu kötü amaçlı yazılım uygulamaları, bazı şüpheli bağlantılar yoluyla çevrimiçi olarak yaygın bir şekilde tanıtılıyor ve sisteme girildikten sonra sistem dosyalarını sistem yavaşlatma ve sistem kayıt defteri veritabanı yapılandırmalarında zayıf yapılandırmaları oluşturma ile birlikte bozuyor. Bu nedenle, bu işlem dosyasının sık sık kapatılması aşağıdaki nedenleri içerir: –

  • Sistem dosyalarında kötü amaçlı yazılım bulaşması.
  • Sistem kayıt dosyasında exe ile ilişkili hatalı veya bozuk girdiler.

Bu yüzden kullanıcı, Mmc.exe hatalarını ekrana açarak düzeltmek için Spyware'i sistemden en kısa sürede kaldırması gerekiyor. Sistem dosyalarında ve kayıt defteri dosyalarında karşılaşılan ilgili bozulma da sorunu çözmek ve Mmc.exe hatalarını düzeltmek için düzeltilmesi gerekir.

Çözünürlük: –

Casus Yazılımın sistem sabit diskinden kaldırılması, gayri meşru programla ilişkilendirilmiş dosyaların her birini seçmeyi ve daha sonra da sistemi kalıcı olarak oluşturan dosyaları silmeyi içerir. Ancak kötü amaçlı yazılımın manuel olarak kaldırılması oldukça risklidir, bu yüzden kullanıcı sorununu azaltmak için, kötü amaçlı yazılımın sistemden kaldırılması için kolay, hızlı ve güvenli bir yol sağlayan mükemmel bir Casus Yazılım temizleme programı çevrimiçi hale getirilir. Ayrıca, kayıt defteri veritabanı parametrelerindeki geçersiz yapılandırmaların da sabitlenmesi gerekir ve bunun için kayıt defteri dosyasında oluşturulan geçersiz girişleri ve geçersiz girdileri temizleyen bir kayıt defteri temizleme programı vardır ve bu nedenle hataları birkaç hızlı şekilde düzeltir. adım.