التسويق الرقمي

Mobil Pazarlama Eğilimleri – Şimdi Ne Çalışıyor?

Mobil pazarlama on yılın en hızlı büyüyen pazarlama endüstrisidir ve pek çoğu, New York Times dahil olmak üzere icat edilen en etkili pazarlama stratejisi olduğuna inanmaktadır, ancak mobil pazarlama trendlerini anlamak, yolda kalmanızı ve en çok

Amerikalıların% 67'si Bir Uygulamayı Kullantı – Bizim Mobil Dünyamız

Son zamanlarda, mobil mesaj pazarlamaya yönelik büyük bir hareket oldu ve hala sms pazarlamasını kullanmak biraz pahalı olsa da, hala çok Bu hizmeti satan ve ondan mükemmel bir gelir elde eden şirketler. Bu hizmetlerin birçoğunun dezavantajı, sms listelerinin coğrafi olarak hedeflenmemesi ve yerel işletme sahipleri için ideal bir çözüm olarak görülmemesidir.

Amerikan SmartPhone kullanıcıları tarafından telefonlarında ortalama 24 Apps yüklenir. Mobil Dünya

Coğrafi hedefli izin tabanlı reklamcılıktan yararlanmak için, kutunun dışında biraz düşünmeniz gerekir ve Uygulamalar genellikle en iyi çözümdür. Uygulamalar, uygulamayı yükleyen kişilerin her birine tamamen ücretsiz mesaj göndermek için işletim sisteminden entegre mesajlaşma tesislerinden faydalanır. Bu tamamen ücretsiz olmasına rağmen, gizli maliyet uygulamanızın indirilmesini ve yüklenmesini sağlamaktır. Amerikalılar Apps'ı ve onların işlevselliğini giderek daha fazla benimsiyorlar ve hayatlarına değer katabiliyorlarsa Uygulamanızı yükleyebilecekler.

18-29 Yaşları arasında Amerikalıların 1 / 3'ünden fazlası SmartPhone'ları üzerinden bir alışveriş yaptı. – Mobil Dünyamız

Uygulamaların avantajı, Uygulamaların dahil edilen özelliklerinin çoğunun sizin için bu pazarlamadan bazılarını gerçekleştirebilmesidir. E-posta fotoğrafı ve hayranlık duvarı gibi bir arkadaş ve içerik oluşturma özelliklerini anlatmak gibi özellikler, etkileşimli Uygulamanızın bir kişiden diğerine kolayca gönderilmesini sağlar ve Sosyal medya siteleri aracılığıyla Uygulamanızı pazarlamak için kullanabileceğiniz içerikler oluşturur.

Bilgilerinizi diğer müşterilere aktarmaya ek olarak, müşterileriniz de satın alabilecekleri ürünleri satın almalarını kolaylaştıracak şekilde e-ticaret de ekleyebilirsiniz. Mobil satın alma konusunda rahat olan genç nesil, bu trend hızla büyüyor ve müşterilerinize sunabileceği mükemmel bir hizmet.

Amerikalıların% 43'ü bir Uygulamada Akıllı Telefonlarında bulunan Reklamları fark ettiler. Mobil Dünya

Müşterilerin işletmenizden bir Uygulama indirmesinin avantajı, mümkün olan en iyi fiyatla kaliteli ürünler elde etmek ve Uygulamanızın içindeki alanları doldurmaya aktif katılımları için ödüllendirilmek olmakla birlikte, tek dokunuşla hesaplamanın kolaylığıdır. Bu, birçok kişinin Uygulamaları indirmeyi seçmesinin nedeni. Tek dokunuşla çağrı, anlık güncellemeler, kendileri için coğrafi olarak önemli olan hedeflenen ürünler ve sınırlı sayıda dış إعلان, bunu hem tedarikçi hem de tüketici için mükemmel bir araç haline getirmektedir.

Bu patlayan endüstrinin avantajlarından faydalanabilecek araçları sağlamak İşletmenizin bu mobil pazarlama trendinin ön planda olduğunu.