التسويق الرقمي

Mobil Web Siteleri ve 2011

Mobil web siteleri ve m.com ticaret, 2011 yılında dijital pazarda büyümeyi kesinlikle görecek. Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, artık cep telefonlarında bir tür internet erişimine sahip olmak için ortak bir yer haline geldi. Uydu navigasyonu, basit e-posta işleme veya dünya çapındaki ağa tam erişim için olsun, bu yeni teknoloji açık bir şekilde kalmaya devam ediyor. Popüler web sitelerinin çoğu, mobil cihazlara ve bazı daha küçük kişisel web sitelerine geçiş yaptı.

Bu yıl temmuz ayından itibaren yapılan bir AOP çalışması, ComScore'un Avrupa istatistikleriyle karşılaştırıldığında, daha çok İngiltere mobil kullanıcısının erişmekte olduğunu gösteriyor. İnternet

Mobil internet perakende satışları önümüzdeki üç yılda ikiye katlanabilir. 2013 itibariyle mobil internet satışları şu an 123 milyon sterlin değerinden 275 milyon sterline, online perakende harcamaların% 4'üne kadar ulaşabiliyordu.

İngiltere'deki alışveriş yapanların% 11.5'i mobil cihazlarını alışveriş yapmadan önce araştırmaya ve% 38'i de araştırma yapmaya yönlendiriyor. aslında alışverişe çıkıyorlar. Mobil ticareti kullanan kişi sayısında beklenen% 119'luk bir artış, satışların artmasına yardımcı olacaktır.

7,1 milyon İngiltere mobil cihazlarıyla internete erişiyor

İngiltere mobil kullanıcılarının% 24'ü akıllı telefona sahip

Her ay İngiltere'de, 4,2 milyon tüketici perakendecilerin internet sitesini ziyaret ederek web sitelerini ziyaret ediyor (GSMA & Comscore, 2010)

Peki bu sizi nasıl etkiliyor? Sadece küçük bir kişisel web sitesine sahip olabilecek veya ürün veya hizmet satan büyük bir kuruluş çalıştırabilecek biri olarak, bu medya türünü ihmal ederek web sitenize gelen potansiyel ziyaretçileri kaçırıyor olabilirsiniz. Toyota için yapılan araştırmaya göre, çevrimiçi kampanyanıza mobil eklemenin yalnızca markalaşmada% 40'tan fazla artış sağladığını görüyoruz. Kaçırmayı gerçekten göze alabilir misiniz?

E-ticaret sitelerinin artmasıyla birlikte, çevrimiçi sitenin m.com ticaretine uyarlanması, 2011'de çevrimiçi iş büyümesinin anahtarı olacaktır.