التسويق الرقمي

Modern Okulu Donatmak – Dijital Tabela

Okullarda ve dersliklerde teknoloji yüz yıl önce arduvaz ve kara tahtadan uzun bir yol kat etti. Pek çok okul, öğrenme sürecini öğretim ve öğrenmeyi kolaylaştıran teknoloji ile doludur.

İnteraktif beyaz tahtalar artık okullar, internet ve diğer modern teknolojiler gibi okullarda yaygındır.

Okullar ve bu nedenle kolejler ve üniversiteler, sadece eğitimden daha fazlası için gereklidir. Bu kurumlarda iletişim, tüm öğrencilerin ailelerine ve çalışanlarına bilgi vermenin zor olabileceği için hayati önem taşımaktadır.

Bu kadar büyük nüfusu olan okullar, bilginin yayılmasını zorlaştırmaktadır ve çoğu iletişimin birçok farklı yöntemine sahiptir: duyuru panoları, Tannoy sistemleri Ebeveynler ile iletişim kurmanız gerekiyorsa, geleneksel mektup ve e-posta ile son zamanlarda e-postalar var, ancak tüm bu sistemlerde hatalar var.

Bilgi panoları birilerinin bilgiyi sabitlemesini gerektirir ve sadece insanlar panoyu ziyaret ettiğinde ve neyin var olduğunu oku. E-posta sadece insanlar kontrol ettiğinde ve bir Tannoy yıkıcı olabilirken etkilidir. Ancak, pek çok okul, dijital görüntülemenin bir yol olarak, açık dijital tabeladan bile yararlanarak, geç gelenleri ve yoldan geçenleri önemli bilgiler veya yaklaşan olaylardan haberdar etmelerini sağlamak için uygular.

çoklu: Öncelikle, içerik uzaktan yüklenebileceğinden, bu bilgilerin iletilmesinde zaman kazandırır. Birden fazla ekranlı site ile bilgilerin okunması olasılığı daha fazladır ve dışarıda dijital dış tabelalar varsa, geç saatlerde çalışanlar bile güncel tutulabilirler.

Dijital ekranlar da çok amaçlıdır. Spor salonu en son puanlarından öğrencilere hatırlatmalar için bilgi çeşitlerini gösterebilir. Ve acil durumlarda, dijital tabela, bilginin okulun her köşesine anında yayılmasının harika bir yoludur.

Dijital tabela, okulların bilgi aktarımında etkinliğini artırmalarına yardımcı olmakta ve bu sayede kurumları daha verimli ve daha güvenli hale getirmektedir. öğrenme ortamı