SEO

Müşteriler AI çağında ne bekliyor?

Büyük satın alma kararlarını vermek, özellikle de ürünler karmaşık veya pahalı olduğunda stresli olabilir. İnsanlar sadece zar atmıyorlar. Alıcılar, markaların sadece kaygılarını anlamalarını değil, aynı zamanda karar alma sürecinin her adımı boyunca değer sağlayacak şekilde ele almalarını beklemektedir.

Tüketicilerin bu önemli hale getirirken kendilerini rahat hissetmeleri gerekenleri daha iyi anlamak için Invoca, ABD’de 1.000 tüketiciyi araştırdı ve yapay zekanın (AI) sahip olacağı etkiyi araştırdı ve bulguları Adobe’nin Tecrübe Endeksindeki verinin yanı sıra bir rapora derledi.

“Emotions Win – Ne Müşterileri Kazandı AI Çağında Bekleyin. ”

نبذة عن الكاتب

Dijital Pazarlama Deposu, dijital pazarlama stratejileri ve taktikleri için bir kaynak merkezidir. Reklamcılıktan analitik, SEO ve PPC kampanya yönetimi araçlarına, sosyal medya yönetim yazılımına, e-ticaretten e-posta pazarlamaya ve daha pek çok şey için dijital pazarlama konularında ev sahipliği yapan beyaz kağıtlar ve E-Kitaplar, orijinal araştırmalar ve web yayınları yer alıyor. İnternet pazarlaması hakkında. Dijital Pazarlama Deposu, Arama Motoru Arazi ve Pazarlama Arazisi yayıncısı ve Arama Dizileri Arama Pazarlama Fuarı ve MarTech konferans dizisinin yapımcısı olan Üçüncü Kapı Medya'nın bir bölümüdür. Bizi http://digitalmarketingdepot.com adresinde ziyaret edin.