التسويق الرقمي

Nasıl Kullanılır?

İnternet'te varlığınızı gerçekten bilmek istiyorsanız, işinizi herkesin önüne koymalısınız. Bu, Home Business'ın sizin için her şeyin pazarlanması ve kelime elde etmesinin bir parçası olduğu bölümdür. Unutmayın, bunu zevkle yapmalısınız.

Bugün faaliyette olan tüm Ev İşletmeleri online iş yapıyor. Çok fazla çevrimdışı promosyon bulamayacağınızı söylemek adil, bu nedenle gelecekteki tüm müşterileriniz çevrimiçi olarak bulunacak. Artık kullanıcıları web sitenize yönlendirmek için farklı yollar bulmalısınız. Trafik, sayfa sıralamanıza yardımcı olsa da, bu, anında para kazanmaya başlayamayacağınız anlamına gelmez. Bu sorunun üstesinden gelmek için, tanıtımınızı işinizle gerçekten ilgilenen kullanıcılara hedeflemeniz gerekir.

Neleri satmak zorunda olduğunuzu satın almakla ciddi şekilde ilgilenen insanları nasıl bulabilirsiniz?

Bir blog kullanıyor.

Blog yapmak en sevdiğiniz şey olmasa bile, muazzam bir şekilde çalışır. Blogger.com gibi bir yere gidecekseniz, başlamak için size bir şey ödemeyecektir. Ancak, muhtemelen kendi blogunuza sahipseniz, WordPress'i şiddetle öneriyoruz. Ardından, doğru anahtar kelimeleri ekleyin, içeriği güncel ve güncel tutun ve arama motoru sıralamalarınızı artırın. Anahtar sözcükler Wordtracker gibi sitelerde veya Micro Niche Finder gibi bir yazılım aracı kullanılarak bulunabilir.

Pazarlama Makaleleri

Bu, web sitenize hedeflenen trafiği yönlendiren, kanıtlanmış bir yöntemdir. Geçmişte olduğu gibi bugün de çalışıyor. Niyetinizi belirleyen konulara iyi yazabiliyorsanız, hangi anahtar kelimeleri kullanacağınızı ve doğru bir şekilde ekleyeceğinizi biliyorsanız ve web sitenize geri bir bağlantı ekleyebiliyorsanız daha fazla kişi çekebilirsiniz. EzineArticles dizini bunu yapmak için mükemmel bir yerdir. Yararlı makaleler göndererek, insanlar daha fazla bilgi istedikleri için sitenizi ziyaret etmek için tıklamak için istekli.

Sosyal Ağlar

Ya iş veya kişisel olarak, muhtemelen Facebook veya MySpace ile bir hesabınız var. Ve tabii ki Twitter, bugüne kadarki en sıcak site. Bu siteler, web sitenize ve işinize başvuran gruplar oluşturmanızı sağlar. Grubunuzu belirli yanıtlar için ziyaret eden kullanıcılar, daha fazla bilgi için web sitenizi ziyaret etmekten daha fazlasını isteyecektir. Ve Twitter profilinizi güncellediğinizde, kendi sanal ağınızı oluşturdunuz

Link Değişimi

Bağlantıların değiştirilmesi, bir zamanlar olduğu gibi değildi, ancak yine de bunun faydaları vardır. Popüler sitelerle bağlantı kurma becerisine sahip olmak tek gerçek mesele. Daha iyi bir PageRank istiyorsanız daha fazla bağlantı ekleyin. Üzücü gerçek şu ki, ve değiş tokuşun değiştiğini düşünmemizin nedenini yitirmiş, bunun için ödeme yapmak zorunda kalabilirsiniz. Sonuç olarak, bu ipuçlarından sadece birini kullanırsanız, işletmeniz hedeflenen trafik için yeterli miktarda kaynak çekecektir.