SEO

Nasıl White Hat SEO Optimizasyonu En Çok Sıralamalar Üretebilir

White Hat SEO'nun size en üst sıralarda yer verebileceğinden kuşku yok. Bunun nedeni, arama motorlarına gerçek veriler sağlaması nedeniyle çok basit. Bu veriler herhangi bir aldatma olmaksızın arama motorları tarafından yapılır. Bu yüzden bir girişimciye, gözden kaçırması zor olan meşruiyet rahatlığı sağlarlar. Bununla birlikte, bir Black Hat SEO'su nadiren ilgilenecektir ve sadece arama motorları için yapılmış olan şeylere girecek ve insanlar için değil. Ama Beyaz Şapka SEO, iyi bir web sayfası sıralaması almak için iyi bir şekilde yazılmış bir şey üretecektir.

Ani bir bölüm SEO endüstrisini parçaladı. Bu bölünme, Siyah Şapka ile Beyaz Şapka arasındaki ayrılıkçı bir hareket tarafından yaratıldı. İkisi arasındaki fark çok basit. Black Hat, arama motoru optimizasyonunun cevapsız yöntemlerini kullanan bir şeydir. Diğer taraftan White Hat SEO, özgünlük için arama motoru optimizasyonunun gerçek yollarını kullanır.

Şimdi bu senaryodan ortaya çıkan soru, White Hat SEO optimizasyonunun size en üst sıralarda yer vermesidir. Uygun bir SEO firmasının bu konuda sahip olacağı ilk şey, iyi ve kolay bir web sitesi oluşturmaktır. Bunun anlamı, güvenilir bir SEO firmasının gezinmesi kolay bir web sitesi üretmesidir. Bu da web trafiğini artıracak ve daha fazla ziyaretçi çekmeye yardımcı olacak. Bu yüzden dikkat arama motoru tarayıcılarını çizebilecek bir web sitesi oluşturuyorlar.

Sonra bir White Hat SEO da bir web sitesi SEO dostu olan ilgilenir. İşte içeriğin herhangi bir web sitesinden çok iyi bir şekilde üretilmesi gerekiyor. Web sitesinin içeriğinin taze ve doğru olduğundan emin olurlar. Bir sihir döndürmek için tüm sıcak nişler ve uygun anahtar kelimeler olacaktır. Bu, hedef kitleyi ve bir web sayfasının konusu bozulmadan kalacaktır. Asla, bir web sitesinin merdivenden çıkması için gerekli olan içerik kalitesinden veya diğer hizmetlerden ödün vermeyeceklerdir.

Yine bir Beyaz Şapka SEO da içeriğin ana sayfaya girmeden görünür hale getirmek için bir RSS beslemesi ihtiyaçlarını tatmin edecek. Ardından, site haritaları, geri bildirim formları ve daha fazla görüntüleyenlerin ilgisini çekme konusunda yardımcı olan daha büyük simgeler oluşturmaya da çalışırlar. Bloglar ve yapılması mümkün olan tüm detaylarla büyük veya küçük bir işletme evine yardımcı olacaklar. Tüm kuralları takip edecek ve en üst sırada yer alan bir web sayfasını doğrulukla alacaksınız.

Genel olarak, web sayfalarının arama motorları إعلان ziyaretçileri tarafından değil, aynı zamanda sektörün uzmanları tarafından da incelenmediği söylenebilir. Dolayısıyla bir SEO firmasının bir web sitesini azami özenle ele alması gerekiyor. Arama motorları arasında en üst sıralarda yer almak için uygun yöntemleri kullanmaları gerekir. Black Hat SEO ya da benzeri güvenilir olmayan tekniklere kıyasla, bunu yapmak için bağımlı önlemleri kullanmak her zaman daha iyidir.