التسويق الرقمي

Neden bir Dijital Tabela Ağını Kullanmalısınız?

Çoğu sektörde dijital tabelaların varlığı çok yararlı oldu ve bu yüzden de daha çok ve işletmeler bu إعلان ve tanıtım ortamına yatırım yapmak için bakıyorlar. Dijital tabela sağlayıcıları, dijital tabela ağ çözümleri ile onlara yardımcı olmak için her türlü sektörden teklifler ile dolup taşmaktadır.

Dijital / plazma televizyon ekranlarının tümüyle yanıp sönen reklam içeriği fikri çok esnek görünmekle birlikte, katkıda bulunanlar bununla başa çıkmanın daha iyi yollarını uygulamak ve stratejilerini geliştirmenin yollarını araştırıyorlar. Tüm süreç iyi organize edilinceye kadar, içerik imkansızdır, teknoloji birinci sınıftır ve bunu sürdürmek için çalışan insanlar hesap verebilir, hiçbir şey ters gidebilir.

vs.

Reklamın sayısız yolu var ve özellikle iki alandan bahsediyoruz – televizyon (yayın) medyası ve yeni çağ dijital tabela. Dijital tabela çözümlerinin yöntemi, evlerinde izleyicilerin dikkatini çeken televizyon yayın ortamının aksine, ürün ve hizmetlerin ev dışında tanıtımının yaygın bir şeklidir. Dijital işaretler fikri, izleyiciyi amaçlanan ürün / hizmete çekmek ve bunları satın almakla ilgilenmelerini sağlamaktır.

Dijital Tabela

1 Ev dışı reklamlar için kullanıldı
2 Görüntülenmekte olan reklam içeriği, örneğin bir giyim bölümünde bir satış varsa müşteriye katılır ve mesaj dijital ekran göstergesinde görüntüleniyor, müşteri onu seçmek zorunda.
3 Reklamın doğrudan bir yoludur ve alan satışı gibi diğer tanıtım araçlarından daha ucuzdur.

Televizyon

2 Özellikle haber, program ve eğlence için kullanılır
3 Bir ticari reklam göründüğünde müşteri genellikle kanalı değiştirir; Eğer onu görürse, ürünü ziyaret ettiğinde ürünü hatırlamayabilir.
4 Dolaylı bir satış şeklidir ve genellikle reklam zamanında müşteriyi kurmaz.

Departman mağazaları havalimanları, hastaneler ve diğer kamusal alanlar gibi yerlerde dijital tabela ekranlarının kullanılması, müşterinin satın almaya hazırlandığı zaman ürün / hizmet hakkında ilgili içeriği ve bilgileri sağlamayı amaçlamaktadır. Yıllardır kullandığı normal el sabunu için alışveriş yapıyor olabilir, ancak dijital ekranda yeni bir el sabununun reklamı dikkatini çekebilir ve sadece o anda denemek isteyebilir.