التسويق الرقمي

Neden Dijital Resim Çerçeveleri

Başlığı ilk okuduğunuzda, bunun dijital fotoğraf karelerine karşı olduğunu düşünmeye meyilli olursunuz, bu tam tersi, harika bir fikir olduğunu düşünüyorum ve işte bu yüzden.

Çoğumuz büyüdükçe, hem kameralı hem de bir kamerayla fotoğraf çekmeyi seven ebeveynlerim vardı. Hayır. Sessiz bir resim çağında büyümedim (bazen istediğim gibi olsa da), ancak 8mm film kameraları çok popülerdi. Ama babam fotoğrafını çektiği fotoğrafların çoğunu slaytlara koydu ve vay o kadar çok aldı ki.

Tabii ki, o slaytları saklamak için bir yere ihtiyacı vardı, bu yüzden, slaytları muntazam bir şekilde tutacak olan yuvarlak slayt tepsilerine konuldular. Artık bununla ilgili hiçbir sorun yoktu, ancak onları görebilmenin tek yolu, bir slayt projektörü aracılığıyla düzgün bir şekilde gerçekleşmişti. Ya beyaz bir duvara bakarak ya da ekrana kurduğumuz, ki bu elbette zaman aldı (daha sonra ampul projektörde yanar).

8 mm'lik film kamerasının çağıyla birlikte, çektikten kısa bir süre sonra resmi geliştiren Polaroid fotoğraf makinesiydi. Kötü bir fikir değil, ama resimler zamanla azalırdı ve onları saklamanın gerçek bir yolu yoktu.

Ardından 35 mm kameranın günü geldi. Harika bir buluş ve hala, ama hala film kullanıyor ve filmde ne kadar fotoğraf çekebiliyorsunuz. Şimdi bu resimleri slaytlarda veya baskılarda alabilirsiniz. Ama eğer eşim, hobinin fotoğraf çekip fotoğraf albümleri doldurması gibi iseniz, o zaman hiç kimsenin görmediği, evdeki tüm fotoğraf albümlerine sahip olacaksınız. Beni yanlış anlamayın, bu hala çok iyi bir şekilde yakalama ve birçok hatıraları sakla.

Şimdi, gerçekten sevdiğim dijital çağ geliyor – geleneksel bir kamera ile yapabileceğinizden çok daha fazlasını dijital fotoğraf makinesiyle yapabilirsiniz. Birisi için çok daha fazla resim saklarlar (bir hafıza kartında tam anlamıyla yüzlerce). Tabii ki bu resmi baskılara da alabilirsiniz, ama siz kameranız da (ve işte geliyor) bu hafıza kartını alıp bir Dijital Resim Çerçevesine koyuyorsunuz.

Dijital Resim Çerçevesi fotoğraflarınızı anında gösterecek ve aynı zamanda onları saklayacaktır. Ek olarak, PC'nizde resimleriniz varsa, bunları dijital çerçevenize USB bağlantı noktanıza yükleyebilirsiniz. Bu çerçeveler portatiftir, bu da onları odadan odaya taşıyabileceğiniz veya sadece bir noktada bırakabileceğiniz anlamına gelir. Dijital Çerçeve, üzerinde sahip olduğunuz tüm resimlerde sürekli olarak gezinecektir. Hafıza kartınızın boyutuna bağlı olarak kaç fotoğrafın saklanacağını ve görüntüleneceğini belirleyebilirsiniz. Aküler ya da AC ve hatta bazıları 12V DC'de çalışır. Tüm hafıza kartlarını, hafıza kartlarını, multimedya kartlarını, güvenli dijital kartları, kompakt flash sürücüleri kabul ederler. Çerçeveler ayrıca, dijital kameranızdan veya bir hafıza kartını da tutabileceğiniz dijital kameradan aldığınız videoları, müzik dosyalarını oynatabilir ve elbette çerçeve fotoğraflarınızı da gösterecektir.

Dijital Resim Çerçeveleri, 7 "ila 15" arasındaki tüm farklı boyutlarda gelir. İnç cinsinden boyutlar gerçek ekran boyutudur. Güzel ahşap çerçevelerde ve çekici metal çerçevelerde mevcuttur. Resimlerinizin veya videolarınızın daha net bir şekilde görüntülenmesi için yüksek çözünürlük veya piksellerden birini seçmek istersiniz, genellikle ekran boyutu ne kadar büyük olursa piksel o kadar yüksek olur, piksel de o kadar yüksek görüntünün kalitesi demektir.

Sonuçta bu; Dijital Fotoğraf Çerçevesi, Dijital Fotoğraf Makinesi'nden bu yana gelmek için en iyi fikirdir. Etrafınızdaki fotoğraf albümlerinin sayısını azaltmanın ve fotoğraflarınızı sürekli görüntülemenin harika yolu, böylece herkes onları görebilir.