الطباعة - تصميم

Neon İşaretler – Avantaj ve Dezavantajları

Neon tabelalar, işinizin إعلانı için hala popüler bir seçimdir. Birçok insan için eski moda görünebilir, şimdi modern LED tabelaları daha uygun maliyetli hale geldi, ancak işlerini kalabalıktan ayırmak için farklı şeyler arayanlar hala neonları tercih ediyorlar.

Artıları

neonun en büyük avantajı, kişiye özel yapılmış neon tabelalarının hemen hemen her şekilde veya biçimde oluşturulabilmesidir. El ile yapılırlar ve süreç için bir sanat var. Cam tüpler ısıtılır ve istenen şekilde bükülür ve eğrilerin akışkanlığı temyizin bir parçasıdır.

Neon imajını teşvik etmek isteyen işletmeler için harika bir seçim yapan neredeyse eski moda bir nostalji var. sağlam değer veya retro serin. Ancak neon aynı zamanda modern ve modern görünmek için de şekillendirilebilir, hepsi tasarımda.

Bir işletme benzersiz bir marka kurmaya çalışırken, özel bir neon tabela markalaşma sürecinin önemli bir parçası olabilir ve anında Bir mağazaya tanınan kimlik. Özellikle sizin için tasarlanmış bir neon tablonuz olduğunda, el yapımı eleman devreye girdiğinden, benzersiz olduğundan emin olabilirsiniz.

Kaliteli neon tabelalar uzun ömürlü ve az bakım gerektirir. Sonunda, gazların yeniden doldurulması gerekebilir, ancak bu nispeten ucuz bir şekilde yapılabilir ve işaretinize yeni bir yaşam kiralaması verebilir.

Eksileri

Neon tabelalar, şu an piyasada bulunan ince LED tabelalardan daha hantaldır. Eğer alan bir sorunsa, bu bir problem olabilir, ancak o zaman olmasa bile çok az fark yaratır.

Kullanılan cam tüpler bu işaretlerin daha hafif plastik işaretlerden daha ağır olma eğiliminde olduğu anlamına gelir. Bu, yalnızca işaretin herhangi bir mesafeye gönderilmesi gerekiyorsa, eğer monte edileceği yeterince sağlam bir altyapı yoksa,

Neon, LED tabelalarından daha fazla elektrik kullanmak için bir problemdir. Çok fazla dikkate alınmayacak tek bir orta boy tabela kullanıyorsanız, ancak bütün bir tabela dizisini planlıyorsanız, işletme maliyetlerindeki fark artabilir.

Neon bundan çok daha fazla renkte görünüyor. eski günlerde alışkındı, ancak işinizle markalaşmak istediğiniz belirli bir renk gölgeniz varsa, bu neon ile her zaman mümkün değildir.


مصدر بواسطة Jo Connelly