يونكس / لينكس

Online Bilgisayar Eğitimi Eğitim Programları

Bilgisayarlar çoğu aile, işyeri ve hükümet kuruluşu için günlük hayatın önemli bir parçası haline gelmiştir. Öğrenciler yoğun bir eğitim programını tamamlayarak bilgisayarların farklı yönlerini inceleyebilirler. Birçok çevrimiçi kolej ve üniversite öğrencilere belirli bir alanda bilgisayar eğitimine girme şansı sunmaktadır.

Çeşitli alanlarda sertifika programları dahil olmak üzere tüm eğitim seviyelerinde eğitim kazanılabilir. Bazı çevrimiçi kolejler sadece belirli lisans programları sunabilir, böylece öğrenciler kayıttan önce seçeneklerini araştırmalıdır. Öğrenciler birçok kariyer fırsatını açacak bilgisayarları yazmak, kurmak ve programlamak için bilgi birikiminden uzaklaşmayı bekleyebilirler. Çevrimiçi eğitim, öğrencilere aşağıdaki alanlarda uzmanlık eğitimi alma seçeneği sunmaktadır:

* Bilgisayar Bilişim Bilimi

Çevrimiçi olarak tamamlanan çalışma, sistem analizini anlama becerisine odaklanmıştır. Lisans programları, bilgisayar bilimi ile çalışmak için gerekli olan temelleri çeşitli teknolojik temel alanlarla ilgili olarak belirleyecektir. Veritabanı yönetimi, yapılandırılmış programlama ve Linux işletim sistemi başlıca çalışma alanlarıdır. Öğrenciler bir bilgisayarın bilgi ve veritabanlarını nasıl organize edip yöneteceklerini öğrenecekler.

* Yazılım Mühendisliği

Bilgisayarların, kullanıcıların birden fazla işlevi yerine getirmelerine izin veren programlar ve sistemler olmadan çok az yararı olacaktır. Çevrimiçi eğitim, öğrencilere bilgisayar bilimlerinin temellerini öğretir ve bunu bilgisayar yazılımı oluşturma ve tasarımına uygular. Bu, bilgisayar oyunları, işletim uygulamaları, ağ dağıtımları ve daha fazlasını içerebilir. İleri düzeydeki bir öğrenim, bir bilgisayar tüketicisinin ihtiyaçlarını nasıl değerlendireceklerini ve bulgularına dayalı bir yazılım geliştirmeyi öğrenebilirler.

* Bilgisayar Programlama

Bu kategorideki profesyoneller, yazılım tasarımını bilgisayar diline dönüştürmek için çalışırlar. Kullanılmış. Çevrimiçi kurslar, bir bilgisayarın okuyabileceği mantıksal bir metin oluşturmak için C ++, Python ve JavaScript gibi bilgisayar dillerini kullanma becerisine odaklanır. Kodlama, hata ayıklama ve onarma, çevrimiçi ortamda araştırılan temel unsurları programlamadır.

* Bilgisayar Teknolojisi

Bilgisayar teknolojisindeki çevrimiçi programlar, öğrencilere donanım ve yazılım programlarını ve ağ sistemlerini içeren bir bilgisayarın farklı bileşenlerini öğretir. . Hızlı ve doğru teknik onarımlar yapılırken bilgisayar çalışmalarının nasıl anlatılacağını öğrenir. Ağ yönetimi, bilgisayar desteği, teknik iletişim ve sorun giderme, eğitimin büyük bölümünü oluşturan bazı derslerdir. Bir bilgisayar teknolojisi programının sonucu, bilgisayarları oluşturma, yükleme ve yönetme becerisidir.

Bilgisayar eğitimi eğitimi seçenekleri, tüm alanları kapsayacak şekilde bu alanları aşmaktadır. Öğrenciler güçlü bir şekilde akredite edilmiş bir çevrimiçi eğitim programına katılabilir ve bir bilgisayar danışmanı, bilgisayar grafik tasarımcısı ve çok daha fazlası olarak bir kariyere girebilirler. Çevrimiçi ortam, öğrencilerin bilgisayar simülatörleri ile eğiterek iş sorumluluklarının nasıl ele alınacağını tam olarak anlamalarını sağlar. Öğrenciler seçtikleri alanda eğitime başlayabilir ve bilgisayar alanını uzman olarak girebilirler. Tam olarak akredite edilmiş programlar, öğrencilerin kaliteli bir eğitim almasını sağlar. Uzaktan Eğitim ve Eğitim Konseyi gibi kurumlar ( www.detc.org ), nitelikli eğitim programlarını tam olarak onaylamak için onaylanmıştır.

YASAL UYARI: Yukarıda GENERİK BİR ÇEVRİMİ olduğunu ve kesin yöntemleri, kursları gösterebilir veya göstermeyebilir. ve / veya PETAP.org'da ilan edilebilecek veya edilmeyebilecek HERHANGİ BİR özel okul (lar) ile ilgili odaklar.

Copyright 2010 – PETAP.org'un tüm hakları saklıdır.