التسويق الرقمي

Online Pazarlama Araçları – Tuzaklardan Kaçınmak

Hangi çevrimiçi pazarlama araçlarını kullanmanız gerektiğine karar verirken dikkate alınması gereken pek çok şey var. Gerçek şu ki, tamamen kafanız karışmış olmak, konuyla ilgili bir Google araması yapmak ve herkesi ve köpeğini size bir şey satmaya çalışan bulacağınız … ve çoğunun önemsiz olduğu.

Çevrimiçi pazarlama araçları farklı. herkes ve her niş için ama tüm çevrimiçi pazarlamacıların kullanması gereken ortak stratejiler var. Başlamadan önce, bunların çevrimiçi pazarlama araçlarının ne kullanılması gerektiğine dair fikirlerim olduğuna dikkat çekmek istiyorum. Bu konu hareket eden bir hedeftir ve etkili bir çevrimiçi pazarlama stratejisine sahip olmanın bir parçası eğitimli ve en yararlı olanı hakkında bilgilendirilmeyi sürdürmektedir.

Verebileceğim en önemli tavsiye araştırmanızı yapmaktır. Çevrimiçi pazarlamanın birçok yönü var ve her biri sürekli araştırılmalı, böylece stratejiyi uygulamaya geçtiğinde iyi bilgilendirilmiş bir karar verebilirsiniz.

En iyi çevrimiçi pazarlama araçları, önceden herkesin önünde kurulmuş olanlardır. Var olduklarını biliyor. Ne atıfta bulunduğum iyi tasarlanmış bir web sitesi veya blog. Kişisel tercihim Word Press blogunu kurmak. Siteyi pazarlamak için bir zaman var ama hazır olana kadar değil. Beni yanlış anlamayın, Facebook, Twitter ve diğer sosyal paylaşım arkadaşlarınızın üzerinde çalıştığınızı bilmesini sağlayın. Sadece büyük bir şeyin olacağı beklentisiyle merak etmelerine izin verin. Yaptığınız şey hakkında hype oluşturmak, en iyi çevrimiçi pazarlama araçlarından biridir. Sadece Apple ve Steve Jobs'a sor … onlar da ustalar.

İstediğiniz görünüşe sahip olduğunuzdan ve sitenizde tüm bağlantıların çalıştığından emin olun, böylece insanların daha fazla geri gelmesini sağlayabilirsiniz. Başlamanız sadece onları blogunuza veya web sitenize götürmekle kalmaz, aynı zamanda onları orada tutmak için daha da önemlidir. Eğer doğal olmayan içeriğiniz varsa, kırık linkler ve kargaşaya maruz kalırsanız, sadece onları uzaklara götüreceksiniz … ve bu iyi değil. Word Press bloglarında son bir şey var … Word Press'in içine Plug-in biçiminde gömülü çok sayıda çevrimiçi pazarlama aracı var. Sitenizi oluşturabileceğinden veya sitenizden ayrılabileceğinden bu kaynağı kullandığınızdan emin olun.

Web sitenizi veya blogunuzu kurduktan sonra, sizin için önemli olduğunu düşündüğünüz strateji veya stratejileri uygulamaya geçirme zamanı. Hangi araçların kullanılacağına karar vermenin en iyi yolu öz değerlendirme yapmaktır. Başlamak için iyi bir yol, bir strateji seçmek ve başka bir yere geçmeden önce onu yönetmektir. İlk izlenimi yaratmak için sadece tek bir vuruşunuz var, bu yüzden iyi bir ürün haline getirin.

Kullanılabilecek çevrimiçi pazarlama araçlarının bazıları makale pazarlaması, video pazarlama, satış ortaklığı pazarlaması, sosyal ağ pazarlaması, link değişimi ve arama motoru optimizasyonu. veya SEO. Tabii ki, en kısa zamanda, bu stratejilerin hepsine aynı anda katılmak, ancak daha önce de söylediğim gibi, çevrimiçi pazarlama araçlarından birini seçip ustalaşıp, diğerine geçmektir.

Aklınızda bulundurun. Stratejilerin içinde stratejiler var. Örneğin, işe yarayacak makale pazarlamanın yolları ve olmayanlar var. Yine … araştırmanı yap. Bu, herkesin başarabileceği her strateji için geçerli. Bilgiden daha güçlü hiçbir şey yoktur.

Hatırlanması gereken en önemli şey … GÜMÜŞ BÜKÜLME YOKTUR! Stratejinizde kısa bir kesinti olduğunu ve çevrimiçi pazarlama araçlarınızın geliştirildiğini düşünmeyin. İyi bir şey var, eğer ihtiyacınız varsa size yardım etmeye istekli olan insanlar var.

Daha fazla bilgi için, http://kellynorris.com/articles/online-marketing-tools-%E2% adresini ziyaret edin. % 80 93-kaçınarak-tuzaklar / [19659011]