التسويق الرقمي

Online Pazarlama – Online Pazarlamada Bir Numaralı Problemin Başarısız Olması

Bu makaleyi okumadan önce, çevrimiçi pazarlamanın işinizi tanıtmanın ve çevrimiçi olarak da para kazanmanın bir yolu olduğunu zaten duymuşsunuzdur. Evet. Bu doğru! Pek çok kişi işlerini internet dünyasına tanıtmak için çevrimiçi pazarlamayı kullanıyor ve bazıları da bu süreçte çevrimiçi para kazanıyor.

Ancak, çevrimiçi pazarlamaya girenlerin% 95'i korkunç bir şekilde başarısız oluyor ve 3 aydan kısa bir süre sonra vazgeçiyor. onların işine. Bu kadar çok insanın başarısız olmasının bir numaralı sebebi var, ben de bunun üstesinden nasıl geleceğimizi paylaşacağım.

Bu sorun.

Bilgi Aşırı Yük.

Yine bu cümle.

Bilgi Aşırı Yüklenmesi birçok online pazarlamacının pes etmesine neden oldu. Şimdi bunun çevrimiçi ortamda bu kadar büyük bir sorun olduğunu daha fazla araştırmaya başlayalım.

İnsanlar çevrimiçi pazarlamanın kendi işletmeleri için kârlı olabileceği ve hatta çevrimiçi para kazanabileceği fikrini satın aldıklarında, çevrimiçi pazarlama konusunda birçok farklı kursa katılacaklar. Bununla bir problem yok ve aslında, kendilerini eğiterek online pazarlama işlerini başlatmakta büyük bir adım atmışlar. Kurslardan sonra, işlerinde öğrendiklerini uygulayacaklar.

Ancak, üzücü gerçek şu ki, temel çevrimiçi pazarlama bilgisi ile mezun olmuş pek çok kişi, harekete geçmeyi ve öğrendikleri becerileri uygulamıyor. iş! Onlar tembel değiller, onlar şikayetçi değiller, fakat çevrimiçi bilgi miktarıyla felç oluyorlar.

Çevrimiçi pazarlamada, çoğu insan web sitelerine trafik çekmenin bazı temel biçimlerini öğrenmiş olacak ve bu yöntemler ücretsiz veya ücretli trafik üretimi. Ücretsiz trafik için, bloglama, sosyal medya, makale pazarlaması, video pazarlama, forum pazarlama, birkaç isim vermek yoluyla oluşturulabilir. Ücretli trafik için, tıklama başına ödeme reklamları, Facebook Reklamları, ezine Solo Reklamlar, Liste Yapanlar, Banner Reklamlar aracılığıyla bir kaç isim verilebilir.

Sadece birkaç ücretsiz ve ücretli trafik yöntemiyle, İnsanların işlerini internete yönlendirmek için kullanabilecekleri 10 yöntem olduğunu görebilirsiniz. Sorunun ortaya çıktığı yer burası. İnsanlar hangi trafik oluşturma yönteminin öğrenileceğini ve pazarlama planlarına uygulanacağını bilmiyor. İşte burada yaptıkları işin bir parçası.

Online pazarda nasıl yapılacağı konusunda daha fazla kurs satın alıyorlar, çünkü bunlar bugün online pazarda mevcut. Onlar hala çok beceriksiz olduklarını düşündükleri için daha fazla trafik üretme yöntemi öğrenmek için devam ediyorlar. Ve zaman geçtikçe, kendilerini yükledikleri bilgilerden çok fazla ezildikleri bir aşama geliyor ve daha da kötüsü, çevrimiçi pazarlamanın bu kadar zor olduğunu düşünüyorlar çünkü başlamak için çok şey öğrenmek zorundalar!

] Bu nedenle, insanların% 95'i, kendilerini bu konuda eğitmek için çok fazla para harcadıktan sonra bile, herhangi bir çevrimiçi pazarlama faaliyetine başlamadı. Onlar sadece onlara yüklenen bilgiler tarafından eziliyorlar. Onlar bilgi felçlidirler.

Bilgi Felsefesi Nasıl Giderilir.

Üstesinden gelmek için tek bir zorluk varsa, bilgi yükünü veya bilgi felcini aşmayı öğrenmenizi şiddetle tavsiye ederim. [19659002] Kaç tane trafik oluşturma yöntemine sahip olursanız olun, sadece bir tane seçin. Evet. Sadece bir ücretsiz ya da ücretli trafik oluşturma yöntemini seçin. Ardından, bu trafik üretim yöntemine hakim olmayı ve başka bir trafik oluşturma yöntemine geçmeden önce odaklanmayı ve taahhüt etmeyi taahhüt et.

Elbette, bir trafik yerine iki trafik yaratma yöntemiyle başlayabilirsin, ama dikkatini çekecek. Şu anda iki yere yönlendirileceksiniz ve daha fazla yönteme odaklandığınızda, başarısızlık şansınız da artacaktır.

Bu, çevrimiçi pazarlamaya yeni başlayan veya daha önce başarısız olan bir kişi için en değerli tavsiye olabileceğine inanıyorum. bilgi felcine bağlı olarak çevrimiçi acı çekiyorlar.