التسويق الرقمي

Online Pazarlamanın Ardındaki 6 Gerçeği

Bence, çok fazla deneme yanılma ile 6 şey yüzünden ikinci bir şey daha yaşadım, çünkü Sana Anlamadım. Ancak size söylememenin nedenleri, sessizliği haklı gösterir; çünkü gerçek, gerçekten de kötü bir tat bırakır ve umutsuzluğa ilham vermek için kötü bir alışkanlığa sahiptir.

Sayı 1 Hakikat – Yarın veya gelecek hafta para kazanmazsınız ve hatta önümüzdeki ay. Biliyorum ve eminim ki daha önce bahsettiğim o kötü tadı kullandın mı? Aslında basit bir gereklilik yüzünden değişmez.

Başarılı bir ortak pazarlamacı olarak teşvik edeceğiniz ürünler Hepiniz bir Arka Kapı ile gelin,% 100'lük bir emniyet ağı gibi hayır yapın Sorulan Sorular 60 Gün Para iade garantisi. Yarın satış yapmış olsanız bile, Ürün Satıcısı komisyonlarınızı serbest bırakmadan önce 60 günlük bekleme süresini onurlandırmanız gerekir.

Sayı 2 Gerçeklik – Spor Otomobilleri ve Güzel Island Condos'u olan yatlar, mavi plajlar … iki hafta sonra hayalleriniz dağınık. Bu berbat, inanın bana biliyorum ama asıl önemli olan, bazı durumlarda gerçektir. Son derece zor iş ve araştırma 10 yıl gibi sonra günde binlerce dolar kazanç profesyonel bağlı pazarlamacılar vardır. Bu çocuklar neredeyse 7 gün 24 saat çalışıyordu, çünkü çoğu hâlâ başladıklarında bir gelir elde etmek için günlük bir işe sahipti. Gerekli zamanı kurban ettiler; bu yalnızca her bir kişi tarafından ayrı ayrı belirlenebilir. Mali Özgürlük'ün uzun vadeli hedefine hayran oldukları için harcamışlar ve vazgeçmeyi reddetmişlerdi!

Yaşam Kuralları Uygulandı – Ne koyarsan kurtuldun ve dakika belirleme ile çok az çaba olacak gelir eşittir. Kötü tadı var yine de bana katlanın.

Sayı 3 Gerçek – Sizinle rekabet eden Yüzbinlerce Affiliate pazarlamacısı var. ClickBak Alone, 200.000 Affiliate'yi yakından takip ediyor ve her biri bir komisyon kazanmaya çalışıyor. Öyleyse hayır, İhtişam Olacak Büyük Bir Kalabalığın ortasında bir Profesyonel olarak parlayan şansınız hiç de azdır ve yine bir tadı vardır! Bu "Dövüş" İçerikindeki En İyi Kung Fu'yı ön plana çıkarmak isterseniz, teşvik etmek istediğiniz ürünü test etmediğiniz sürece buna sahip olmazsınız. Para kazanmak isterseniz evet, para harcayacaksınız.

Tadıyla alışın, daha fazlası var

Sayı 4 Gerçeği – Yüzlerce dolar harcadığınız trafik paketleri Sıfır ROI (Yatırım Getirisi), hemen durdurun! Bununla gerçek Satış Online'ınızı üretme şansınız hiç de azdır. Neden? Çünkü benim düşünceme göre ve aynı miktarda para harcadıktan sonra bir şeyler fark ettim. Bu "Tıklamalar" dan hiç biri teklifimle uzaktan ilgilenmiyordu. Evet, hemen çıkma oranlarının% 90 gibi yüksek olması nedeniyle, o Ziyaretçinin ilgisini görmüyorum.

Şimdi bir hemen çıkma oranı, temelde kaç tane "Ziyaretçinin" URL'nizi açtığının bir işaretidir ve sol tamamen mantıksızdır. katılıyorum eminim Şok, Süper Başarılı Ortaklık Pazarlamacılarının Çoğunluğunun Trafik İçin Bir Cent Değil! Çünkü hepsinin kendi Blogları, Web Siteleri, e-Kitaplar, Ürünler, Makaleler, Gruplar, Sayfalar, Topluluklar, Etkileyici Sosyal Profiller ve Bir Bilgi Mahzeni var. Evet, bu Çevrimiçi Başarı Is ne kadar işidir.

Sayı 5 Gerçek – Bu Nice 7/24 Tatil, zaten boşa çıkın! PC'nizi para harcayan bir para birimine dönüştürecek Sihirli Düğme YOKTUR! 9-5 işiniz iyiye geldiyse, strateji yeniden gözden geçirilmelidir. Herhangi bir şirkette tuttuğun herhangi bir iş veya pozisyonda sahip olandan daha fazla çalışacaksın.

Sayı 6 Hakikat – Hiçbir şey almadığınız Binlerce İzleyiciler ve Arkadaşlarınızla sahip olduğunuz tüm Sosyal Profiller, ancak 5 yıllık bir zaman diliminde bir Ada tatilini satın alabilirseniz, şanslı sayılırsınız. satış sahaları mı? Kendini kaybetmeyi kes, çünkü öne çıkması çok zor bulacaksın. Arkadaşlar, takipçileriniz ve Topluluk Üyelerinizden kaçı Aslında Karlı Nişinizi mi hedef alıyor?

Bekleyin, bekleyin … Karlı Nişin nedir? Ve burada, kötü kahvaltının krema de la crème'ini bu yeme eklediğimizi söyledim. Karlı Mülkünüz gerçek başlangıç ​​noktanız olmalıdır. Kendi blog'unuz veya Web Siteniz ve hatta E-posta Listeniz bile değil, çünkü çevrimiçi yaptığınız her şey hedeflenmeli veya denenmemelidir.

Ve bu, bizi Bitch-Craft'ın derecesine getiriyor (İnsanları Onları Sökerek İnsanın Söndürme Sanatı Gerçek) … şimdilik. Bir dahaki sefere biraz daha kolay gitmeye çalışacağım, fakat umutsuzca bir satış girişimi için gerçeği şekerle kaplamaktan içtenlikle nefret ediyorum.

Gerçek sadece kötü bir tadı bıraktığı için, bunun gerçekten daha küçük olduğu anlamına gelmez . Şüpheinizi doğrulamaktadır

Fakat Tünelin Sonundaki Işık var – Gerçekliğin yerleşmesine, rahat olmasına ve Birincil Odağınızın öğrenildiğini kabullenmesine izin verin. KAZANMAYIN, Mümkün olduğunca Niche hakkında öğrenebilirsiniz. İlk Ürününüzü Test Etme ile başlar ve ilerlemeden başka bir şey beklemediğiniz Saf Öğrenme olarak düşünür (Mükemmellik değil). Test etmeye karar veren sistem ne olursa olsun, eğitimin Anahtar Kelime Araştırma ile başladığından emin olun.

Kırık Bir Kayıt gibi geldiğini biliyorum, ancak Başarılı Satış Ortağı Pazarlamanın Bir Ve Tek Sırrı budur. Artık WordPress ve Arama Motoru Optimizasyonu konusunda hiçbir şey söylemediğim eğitim programlarından birine göz atmak isteyebilirsiniz.

Aslında, öğrendiğim kendi Bloglama taktiklerinin çoğunu bununla yapmıştım. kesin sistem ve ben bugüne kadar üyeim! En çok hoşuma giden şey, ilk önce karlı Niche'yi keşfetmekle, sonra Anahtar Kelimeler üzerinde keşfetmekle yola çıkarak başlar. Ama lütfen, sana bir Magic Button olmadığını hatırlatmak zorundayım çünkü sağlayamadığımı sunamıyorum.

Seni uyarmak zorundayım, çünkü video oldukça etkileyici şekillerle başlar. Ancak bunun Olası Olmayabilir Olabileceğinin bir göstergesi olduğu gerçeğini ve bu rakamları elde eden adamın (George Brown) bir Bloğu bulunmadığını unutmayın. Zengin içeriğe sahip, sürekli güncellenen birkaç Hundred Blogs'a sahip olabilirsiniz. Ayrıca bir Ürün Tasarımcısı ve İçerik Yöneticisidir ve onun tam olarak ne hakkında konuştuğunu tamamen bildiğini teyit edebilirim, yapmanız gereken tek şey dikkat edin ve öğrenmeye hazır olmaktır. Yakında seveceğiniz bir şey bulacaksınız ve Bloglamayı Pro gibi biliyorsunuzdur. Her seferinde bir adım atın ve dün olduğunuzdan biraz daha iyi olmaya çalışın; her gün bir Yeni Şey öğrenseniz bile,

Video hakkında bir göz atın isteyebilirsiniz, çünkü bunu ikna ediyorum. yolculuğunuza başlamanız için en iyi yer ve evet orada daha önce de söylediğim gibi bir "Arka Kapı" var. Ancak, nihai hedefin bulunmadığı bir yolculuğa çıkmak üzereyken lütfen gerçekçi aylık hedefler belirleyerek zaman ayırın.