SEO

Onu bizden alma. SMX katılımcılarının söyledikleri burada!

Bir konferansa katılmak bir yatırımdır. Pazarlama çalışmalarınızı başlatmak veya geliştirmek için uyguladığınız taktik nugget'ları ortaya çıkaran oturumlar, önemli notlar ve klinikler beklersiniz.

Search Marketing Expo – SMX East, 2 günlük yoğun bir pazarlama araştırmasıdır. Önde gelen SEO ve SEM uzmanlarından marka güvenli, uygulanabilir taktikleri öğreneceksiniz. New York'ta 24-25 Ekim tarihlerinde bize katılın.

SMX'te son 12 yılda konuşulan inanılmaz markalardan sadece birkaçı – bu yıl Bing, Google, Condé Nast ve daha fazlasını sunuyor!

tam gündem.

Bunun için sözümüze gerek yok…

On binlerce arama pazarlamacısı yetiştirdik, kariyerlerini ilerletmek, kampanyalarını geliştirmek ve arama topluluğunda akranlarıyla bağlantı kurmak için onları güçlendirdik. . İşte SMX'e katılmakla ilgili söyledikleri:

“Çok fazla bilgi var. Sitemizde, aramalarımızı geliştirecek somut eylem öğeleriyle geldim. İşimiz için çok değerliydi! ”- Amy O’Brien, Yankee Publishing Inc.

“ İyi planlanmış bir konferanstı, sunumcuları ve küçükleri birleştirdi; Katılımcıların soru sormaları için kliniklerin olduğu gerçeğini çok iyi buldum. ”- Ana Aguilar-Hauke, One Pica Space

“ Ekibimizi eğitmek ve sektördeki akranlarıyla bilgi paylaşmak için harika bir fırsat. ”- Jennifer Barry, DragonSearch

Ne bekliyorsunuz?

SMX East'te bir koltukta en iyi fiyatlar için şimdi ayırtın. Hedeflerinize ve bütçenize uyan geçişi seçin:

  • Tüm Erişim: Tüm Erişim geçişi oturumlar, anahtar notlar, klinikler, ağ etkinlikleri ve kolaylıklar dahil olmak üzere eksiksiz konferans deneyimini paketler. 15 Eylül'e kadar rezervasyon yapın ve 300 $ tasarruf edin.
  • Tüm Erişim + Atölye Çalışması: Bir Tam Erişim geçişini bir konferans öncesi atölye çalışmasıyla birleştirdiğinizde, SMX'e katılma değerinizi en üst düzeye çıkarın. 15 Eylül'e kadar rezervasyon yaptığınızda 500 $ tasarruf edeceksiniz.
  • Expo +: Amazon, Bing & Bruce Clay ile yapılan oturumlar için ÜCRETSİZ Expo + pass, SMX Theatre'da düzinelerce sunum, katılımcılara erişim ve ağ oluşturma fırsatı. Buraya ulaştığınız herşeyi görün.

Bu makalede dile getirilen görüşler, konuk yazarın ve Arama Motoru Arazi’inin değil. Personel yazarları burada listelenmiştir.


نبذة عن الكاتب

Arama Motoru Arazi, arama motoru endüstrisi haberlerini, ayrıca SEO, PPC ve arama motoru pazarlamacılığı ipuçlarını, taktikleri ve stratejileri kapsayan günlük bir yayın ve bilgilendirme sitesidir. Özel içerik özellikleri, site duyuruları, SMX etkinliklerimizle ilgili duyurular ve ara sıra sponsorluk mesajları Arama Motoru Arazi tarafından yayınlanır.