SEO

Optimizasyonsuz Websiteleri Etkisiz (SEO)

WEB SİTESİ OPTİMİZASYONU VE ARA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO):

Birçok işletme, harika web sitelerine sahiptir. Parlak web siteleri için, 'flash' ile $ 5,000 veya daha fazla para ödüyorlar. ve video ve tüm çan ve ıslık, ancak, genellikle, bu web siteleri asla optimize değildir. Birinin en büyük web sitesine sahip olabilirsiniz, ancak bir web sitesi optimize edilmemişse & # 39; siteye gelen ya da hiç yeni trafik olmayacak. İster kendi web sitenizi oluşturun veya bir 'profesyonel' # 39; web sitesi oluşturucu, gözden kaçırılmayacak optimizasyon işlemi için nadir değildir ve bu BÜYÜ HATALAR. Başarılı bir iş veya İŞSİZ SONUş arasındaki fark olabilir.

Aslında iki tür OPTİMİZASYON bulunmaktadır:

1) WEB SİTESİ OPTİMİZASYONU, gerçek web sitesinin sorunsuz çalışıp çalışmadığını belirler; sayfaların hızlı ve sorunsuz yüklenmesi için içeriğin doğru dengesine (kelimeler, resimler, flash ve video) sahip olması gerekir. Bir web sitesinin açılmasını beklediğiniz sıklıkla hayal kırıklığına uğradığınızı, o kadar sık ​​ki, web sitesini terk ediyoruz, potansiyel bir müşteri o arızalı web sitesini kaybetti.

2) ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU – Web sitesi optimizasyonu kadar önemli, basit bir optimizasyonun diğer temel öğeleri arasında, birinin işletmesi, boyutu, hedef pazarı vb. Için web sitesinin veya blogun doğru türünü belirlemek gibi.

, & # 39; SEO & # 39; Bilindiği gibi teknoloji işinde, bu kadar kritiktir. Bir şirket web sitenizi oluşturmaya kadar, yeni potansiyel müşterileri arama motorları vasıtasıyla bir web sitesine, daha sonra Arama Motoru Optimizasyonu'na getirmenin anahtarı olduğu için SEO üzerinde çok daha fazla harcama yapmalıdır. Amaç, belirli işletmeler, ürün veya hizmetler ararken, anahtar arama terimlerini veya anahtar kelimeleri kullanarak bir işletmenin Google ve diğer Arama Motoru sayfalarında olabildiğince yüksek bulunması gereken bir iştir.

Arama Motoru Optimizasyonu sürecine giren, en iyi, eşleşen arama terimlerini (anahtar kelimeler) belirlemekten çok şey var; Bu, tek başına, genel kelimeleri içeren potansiyel ağır rekabetin üstesinden gelmek isteyip istemediğini belirlemek ya da daha az rekabetçi 'niş' uygulamak için, yıldırıcı bir görev olabilir. anahtar kelimeler veya cümleler. Ardından, SEO'nun önemli unsurları olan & # 39; geri bağlantıları da içeren & # 39; çok sayıda ilgili web sitesinin ve dizininin & # 39; bağlantıya geçmesi & # 39; bir sitede Sosyal pazarlama, SEO'da çok büyük bir hale geldi, e-posta ile doğrudan pasif bir pazarlamanın agresif bir biçimi olarak uzanmanın bir yolu olarak mücadele etti. Tabii ki, temel SEO göz ardı edilmeyecektir, arama motoru dostu 'meta-etiketler' her zamankinden önemlisi başlık, açıklama ve yine anahtar kelimeler de dahil olmak üzere. İkincisi, basit web sitesi optimizasyonu, anahtar kelime ve cümlelerin sayısı ve uzunluğu, Google'ın botları için " ve diğer 'örümcekler' yavaş ilerleme.

SEO devam etmekte ve zaman alıcı bir faaliyettir, ancak maliyetli ancak gerekli olabilir. Örneğin, arama motorları ani bir bağlantı akışını ve daha sonra hiçbir şey görmek istemediğinden, geri bağlantı sistemi yavaş ve sabit bir süreç olmalıdır. Otomatik SEO şu anda yapılmakta, ancak bunun ne kadar etkili olduğu konusunda bazı sorular var; Google ve diğer sofistike 'örümcekler' Organik, doğal, manuel geri bağlantıyı arayın. Otomatik SEO ile uğradıysa, SEO'nun rakiplerini yenmek ve "keskin kenarlar" ile zamandan tasarruf etmeye çalışacak yeni yollarını anlamasından yalnızca bir zaman meselesi olabilir. SEO, ya da öyleyse biri ' arama motorları tarafından kapatılabilir, ve bu gerçekleşebilir.

Sonra orada var & # 39; tıklama başına ödeme, en çok Google tarafından popüler hale getirilen pazarlama & # 39; AdWords. Bu pahalı olabilir ve kimsenin bilmediği bir miktar para kaybetmek için iyi bir yol ne yaptıklarını bilmiyor. Kupon Ülke, düşük maliyetli bir evlilik postası olan & # 39; pazarlama firması olarak seçti ve geçtiğimiz birkaç yıl boyunca yolları öğrenmek için harcamıştı. internetin طبعة إعلان geçişleri olarak SEO'nun; İnternet pazarlaması şimdi hem işletmeler hem de tüketiciler için en popüler reklam aracı olan 1 numaralı reklamı izliyor ve bunu direkt posta ile izliyor ve her iki medyayı da # 2'si 1 arada en beğenilen Pazarlama bölümünde & # 39; Paket olarak, kendisi faturaları.

Bir web sitesini optimize etmek için çoğu SEO firması ayda 500 – 2,000 dolardan fazla ücret alırken, mevcut web sitenizi optimize edilmiş bir açılış sayfasına bağlayacakları benzersiz bir program sunuyoruz. ana sitelerinden birinde veya düşük maliyetli, optimize edilmiş bir "mini" # 39; başkalarının ücretlendirdiği maliyetin bir kısmı için sizin için bir web sitesi.

Unutmayın, en önemli SEO. biz web sitesine bir para birimi tasarruf ve yerine tam tersi bir bang-up SEO iş yapmak istiyorum. Ayda 50 $ gibi kısa bir sürede, firmamız genelde anahtar talebi esas alan indirimli ağırlıklı web siteleri aracılığıyla, popüler arama terimleri için müşterilerinin çoğunda 1. Sayfa Google Sıralaması elde etmektedir.

ÜCRETSİZ Demo, size rekabetçi Telefon Rehberliği Reklamcılığı ve gazete reklamcılığı gibi pahalı baskı reklamlarının etkinlik ve popülaritede önemli ölçüde düşüşe geçmesine neden oldu, İşletmeler aslında reklam bütçelerini şimdi azaltabilir ve etkili SEO web sitesi pazarlama

ile daha iyi sonuçlar elde edebilir nasıl web sitenizi ön plana çıkarabilir, genellikle birkaç hafta içinde. Bu siteleri ziyaret edin ve / veya Daha fazla bilgi için 1-888-4-A-WEBPAGE (1-888-429-9327) numaralı telefonu arayın. Ancak, ne yaparsanız yapın, pazarlama planlarınıza SEO eklediğinizden emin olun.