SEO

Organik SEO Versus PPC (Tıklama Başına Ödeme) Reklam – Bölüm 1

SEO ve PPC (tıklama başına ödeme) Reklamcılık profesyonellerin yeni kampanyaları için bir İnternet pazarlama stratejisine karar verdiklerinde en çok konuşulan terimlerdir. Ancak, bu iki ortamın dinamiklerini yöneten faktörler, kendi içinde daha derin kelimelerdir. Daha iyi bir anlayışa sahip olmak için her birine daha yakından bakalım.

Organik SEO (Arama Motoru Optimizasyonu): Organik SEO terimi, web sitesinin içeriğinin optimizasyonunu, arama motoru dostu olduğundan emin olmak için Arama motorları ile konuşmak ve web sitelerine iyi notlar almak ve arama motorlarında iyi sıralamaya yardımcı olmak için tasarlanan İçerik. Bunlar muhtemelen hepimizin bildiği temel konular. Şimdi SEO'nun inceliklerine biraz daha girelim.

  • Yükselen rekabet ile, Organik SEO, bir web sitesi sıralamasına yardımcı olmak için yeterli değil ve üst sıralarda yer almak için çeşitli stratejilerle birleştirilmesi gerekiyor. Arama motorları
  • Organik SEO'nun bağlantı oluşturma kampanyaları düzenli içerik güncellemeleri, makale gönderimleri, dizin gönderimleri vb. ile birleştirilmesi gerekmektedir.
  • Organik SEO ile yürütülen kampanyaların maliyeti

    Oldukça yüksek 500 $ 'dan 5000 $' a kadar, ya da temanın yüzleştiği rekabete bağlı olarak daha da fazla değişebilir.

  • Her zaman bir seo kampanyaları ile yüksek risk faktörü vardır. Doğru stratejilerle iyi bir isabet oranı mümkün olmasına rağmen asla garanti edilemez.

SEO'nun aşağı çekilme süreci, SEO kampanyası Google / Yahoo / MSN'nin ilk sayfasına ulaştığı anda sizi rahatsız etmemelidir. SEO kampanyası besindir t.

SEO Kampanyalarının Başı

  • Web'de% 80 Arama yapan kişi, web'deki bilgileri bulmak için organik arama sonuçlarını kullanır.
  • Web sitenizin kendi içinde iyi bir şekilde yer alması araştırmacının üzerinde bir izlenim ve marka oluşturur . Bulmaya çalıştıkları şeyin geçerli bir kaynağı olduğunuzu.
  • SEO kampanyaları, arama motorları ile alaka düzeyine eriştiğinizde göreceli olarak daha kolay ve daha ucuzdur.

Organik hakkında size bir genel bakış sunmaya çalıştım. SEO stratejisi, bir sonraki yazımda PPC Reklamcılığa ışık tutacağız. Bizi izlemeye devam edin …