التسويق الرقمي

Otomasyon Yoluyla İnternet Pazarlaması İçin Yeni Bir Ufuk

İnternet pazarlamacılığını öğrenmek ve çevrimiçi bir iş kurmak kesinlikle büyük bir sorundur. Öğrenecek çok şey var. O kadar ki bazen pes etmek istiyorsun. Bir açılış sayfası oluşturmayı, bir web sitesi oluşturmayı, otomatik yanıt verenleri öğrenmeyi, bir blog oluşturmayı ve listenin nasıl devam ettiğini öğrenmelisiniz. Gerçekten ezici olabilir. Ama bu bitmek üzere. Niye ya? Okumaya devam edin ve internet pazarcılığının geleceğini öğreneceksiniz.

Gerçek Başarının Kaynağı

Bir web sayfası ve bir blog (artı yukarıda bahsedilen diğer şeyler) inşa etmenin tüm yönlerini öğrenmek önemlidir, ancak gerçek kaynak başarısı esas olarak web sitenize trafik çekmeye bağlıdır. Bunu yapmanın birçok yolu var, ancak hepsinin zamanından fazla saatler geçmesi gerekiyor. Ve tabi ki zaman paradır.

Ücretli Trafik

Ücretli trafik, web sitenize trafik çekmenin en hızlı yoludur. Artık bir kampanya oluşturabilir ve 15 dakika içinde sitenize ziyaretçi girebilirsiniz. Google, Yahoo ve MSN, bu tür bir hizmet sağlayan başlıca ağlardır. Ancak bu yöntemle ilgili sorunlar var. Her şey gibi bir öğrenme süreci vardır. Anahtar kelimelerinizi nasıl araştıracağınızı, bir kampanya oluşturmayı, bu anahtar kelimeleri إعلان gruplarına ayırmayı, kampanyanız için doğru coğrafi konumu ayarlamayı ve çok daha fazlasını öğrenmelisiniz. Bu adımları yanlış yaparsanız gerçekten çok para kaybedebilirsiniz.

Serbest Trafik

Serbest trafik de trafiği yönlendirmek için kanıtlanmış ve etkili bir yöntemdir. Bu makaleyi okuduğunuz gerçeği bunun kanıtıdır. Makale pazarlama, trafiği görmeniz için çok etkili bir yöntemdir. Diğer ücretsiz yöntemler arasında bloglama, Yüz kitabı ve Twitter gibi web 2.o yöntemleri, niş hakkında forumlarda bilgi gönderme bazı ücretsiz yöntemler vardır.

Bu yöntemle ilgili problem, gerçekten iş, özveri ve her şeyden önce sabır. Bana anlatsana! Kesinlikle ödenen yöntemler kadar hızlı değil, uzun vadede çok daha karlı. Ve iyi bir pasif gelir kaynağıdır. Ama yukarıda sözü edilen zaman paradır.

Otomasyon, geleceğe ait bir şeydir

İnternet pazarlamacı olma isteğiniz, bilgisayarınızın önünde 24 saat köleleştirilebilmeniz için öyle değildi. Bu yüzden internet pazarlamacılığındaki pek çok isim, müşterileri sitenize getirme sürecini otomatikleştiren araçlar geliştiriyor. Otomasyon, geleceğin internet pazarlamasının anahtarıdır. Ve sana söyleyeyim, bu çok uzak değil. Dışarıda bunu bilen kimse olmadan bunu yapan gurular var. Ve konuştuğumuz gibi herkes için kullanılabilir hale geliyor.

Gelecek burada!