التسويق الرقمي

Otomotiv Bayiiim için Özel Dijital Pazarlama Müdürü Kiralamalıyım?

Hepimiz sayıları duyduk.

  • Tüm otomotiv tüketicilerinin% 80'i araştırmalarını çevrimiçi başlatıyor.
  • Bayiler genelde gerçek İnternet potansiyelinin% 13'ünü kapatıyorlar
  • Bu internet yol açarcasına ilişkin brüt kâr, mağaza ortalamasının üstündedir

İnternet Yöneticisi, web sitesinin geçerli olduğundan emin, bayilik için bayilik için mevcut durumu koruyor Bir dereceye kadar İnternet bölümünü yönetir. Sonuçta, o Internet Yöneticisi doğru mu?

Bir adım geriye gidip neler olup bittiğini yeniden değerlendirelim.

Internet Departmanının performansını artırmak için İnternet Yöneticisi'ni kiraladınız. Departmanın, insanların ve süreçlerin yönetilmesi, departmanın olumlu bir yatırım getirisi sağladığından emin olun. Haftalar geçti veya aylar geçti ve yaptıkları harika ilerlemeyi fark ettiniz, bu nedenle onlara, web sitesini yönetme fırsatı tanıyarak onlara yoğun bir çalışma ve uzmanlıkları için teşekkür etmeye karar verdiniz. Fabrikanın her tarafında olduğu için akımından emin olmanız gerektiğinden mantıklı görünüyor. Belki İnternet Yöneticiniz gerçek bir iş ortağıdır ve biraz daha gelişmiş tekniklerle baş etmeye başlar ve SEO için daha etkili yollar bulmanızı sağlar. Hadi, bu kadar zor olamazdı değil mi? Bu yüzden birkaç hafta veya aylarca geçiyorlar ve harika bir iş yaptıklarını fark ediyorsunuz. Onlara, şirketin çevrimiçi itibarını yönetmek için harika bir fırsat veriyorsunuz, çünkü burada kötü değerlendirme görmüşsünüzdür ve bunun ortadan kaybolduğunu biliyorsunuz – fabrika size söylediler.

Haftalar veya aylar geçiyor ve İnternet Yöneticinizin yaptığı büyük işi fark ettiniz, bu nedenle bunları mağazanız için bir Facebook sayfasını yönetmek için harika bir fırsatla ödüllendirmeye karar verdiniz. Onlara söylediğin markayı büyütün.

İnternet Yöneticiniz "İnternet" i yönetirken, süreç ayrı düştü. Bastırmak istediğin yorumları görüyor musun? Neden son aylarda arttığını düşünüyorsun?

"İnternet Yöneticileri", İnternet'ten sorumlu tutulamaz. Bunlar mağazaları Automotive eBusiness ile ilgilenmek için üzerinde bulunduğunuz insanlar. Bilgi almak için size ulaşan tüketiciler, geldiği site değil, odaklanmalıdır.

Bakmak için iyi bir yol, İnternet Yöneticisi'nin kurşun CRM'inize hitap ettikten sonra her şeyden sorumlu olmasıdır. Çoğunlukla oraya nasıl geldikleri odaklanmamalı. Çoğu arabayla satmak için ödenmektedir, yönetici sitesi içeriği değildir. Bu kişilere nasıl ödeme yapılır başka bir yazı konusudur.

Çoğu bayilik, bir Ev İçi Alternatif Pazarlama Yöneticisinden muazzam fayda sağlayacaktır. Bir kişi, CRM'ye yüksek kaliteli yollar atmaktan sorumludur. Seçilen eBusiness tedarikçilerini yönetmek ve söz verdiklerini yerine getirmekten emin olmak. Bu kişi bir satış hedefi tutmamanızdan korkmadan uygun pazarlamaya odaklanabilir. Alternatif pazarlama, açtığınız bir şey değildir ve çalışıyor demektir. Internet Yöneticisinin yukarıdaki mağaza ortalama brüt kârı için satabileceği kaliteyi oluşturmak için özveri, zaman ve en önemlisi hepsinin birlikte nasıl çalıştığını kapsamlı bir şekilde anlaması gerekir.

Bakmak için başka bir yol da ofis yöneticinize sattıkları araba sayısını ödemiş olsaydınız, kitaplarınız birkaç gün içinde ikincil olurdu. Mağazanızdaki bu önemli noktalar için özel bir konumunuz var.

Yukarıdaki istatistikler göz önüne alındığında, İnternet'in başka herhangi bir ortama kıyasla daha fazla insanı mağazanıza sürdüğü, ancak çok az insan gücü verdiği görülüyor.

Sorunun cevabı EVET.