التسويق الرقمي

Otomotiv Reklam Ajansları, Daha Fazla Otomobil ve Hizmet Satmalarına Yardımcı Olmak İçin Eğitimleri Desteklemeli

Trende tren yapmak ya da eğitmemek, satış öncesinde ve sonrasında eğitimler vererek satış ve hizmet sürecinin bir parçası olarak insanlara yatırım yapmanın önemini anlayan otomatik إعلان ajanslarına göre bir soru değildir. Eğitim, çoğu zaman, satışlarından daha fazla müşteri sahibi olma lüksünden yararlanan otomobil satıcıları tarafından, kendi çabaları için ortalama gelirden daha yüksek bir gelir elde eden satış görevlilerinin ve hizmet yazarlarının hiç bitmeyen bir arzının olduğu bir otomobil olarak görülmüştür. Günümüzde otomobil endüstrisini konsolide eden otomobil satıcıları, artık satış hacimleri, azalan kar marjları ve sonuçta satıcılar ile birlikte gelirleri azalan hazır satış ve servis personeli kaybıyla uğraşan otomobil satıcıları için matematiği değiştirdi. kar.

Otomotiv reklam ajansları her zaman kendi otomobil satıcısı müşterilerinin alt satırına bağlandılar – bunu biliyor olsalar da olmasalardı – ve bugünün otomatik reklam ajansları kendi sorumluluk alanlarının ön kapıda durmadığını fark ediyorlar. otomatik bayilik. Entegre teknolojilerle desteklenen iç satış ve hizmet süreçleri ile birleştirilmiş dijital pazarlama platformları ile internet için kullanılan otomotiv reklam planlarında, otomobil bayilerinin satış ve servislerdeki düşük bütçeli ve destek personeli ile çalışmasına olanak sağlayan verimlilikler bulunmaktadır.

Ne yazık ki, birçok otomobil bayi ve otomatik reklam ajansı, insanların güvenlik ve / veya bunların yerine geçmek için uyguladıkları süreç kadar önemli olmadığı yanlış güvenlik duygusuyla çalışıyorlar. Bu dün olduğu gibi bugün yanlıştır. İnsanlar hâlâ sevdikleri insanlarla iş yapmayı ve insan doğasının dünya çapında web üzerinde yaşadığını sever. Daha az satış elemanı ve servis yazarı ile çalışmak zorunda kalan otomobil satıcıları için gerçek çözüm, yeni teknolojinin kullanımı için onları eğitmektir, ancak insan doğasını anlama konusunda eğitim vermemekte ve eski okulların en iyi uygulamalarını kanıtlamak için araba.

Yeni teknolojiler ve otomatik reklamcılık uygulamaları, otomobil satıcılarının giderlerini azaltmak için uygulanan diğer satış ve hizmet süreçlerine benzer verimlilik sağlayan eğitim çözümleri içerir. Bununla birlikte, en iyi eğitim sistemi bile, iyi bir insan olmayı ve / veya müşterilerinin çıkarlarını kendi başlarına öne çıkarmayı öğretemez. Bu uygulamalar, en iyi şekilde işe alınan ve öğretilen kişilerle birleştirilmeli ve satıştan önce veya satış elemanının veya hizmet yazıcısının işe başlamadan önce başlamalıdır.

Hire The Winners gibi internet tabanlı uygulamalar insan kaynakları departmanlarının işe alım sürecinde başvuru sahiplerine göre sıralanmasına yardımcı oluyor. Bunların odak noktası, aranan reklamlara yardımcı olacak bir sitede yayınlanan bir dizi videoda yer alan kişilik özelliklerine ve kullanıcıların becerilerine odaklanmaktadır. Bu tarama süreci, satıcının, satış ve servis sürecinde çeşitli gerçek dünya senaryolarına nasıl tepki vereceğini belirlemek için satıcıya izin verir. Bu filtrenin, eğitime yatırım yapmadan önce uygulanması ve kötü bir işe alımın neden olduğu satış fırsatlarının kaybedilmesi, çalışanların daha iyi muhafaza edilmesi, bayi için CSI / SGK puanları ve iyi bir şekilde denetlenen bir çalışan tarafından satış ve hizmet verimliliğindeki artan artışlarla kolayca doğrulanabilen bir YG sağlar.

Satış ve servis süreci sırasında eğitimde benzer avantajlar, satış ve servis personelinin kendilerini en iyi uygulamaları tanıtmak için otomatik satıcı tarafından barındırılan ve izlenen web siteleri aracılığıyla tanıtmasına olanak veren DealerMouth gibi uygulamalarla uygulanabilir. Üst yönetimin devam eden bu eğitimi, otomatik reklam ajanslarının otomatik internet reklamcılığı mesajlarının erişimini ve sıklığını oto bayi web sitelerinin ve / veya üçüncü taraf otomatik reklam platformlarının ötesinde genişletme isteğini bir araya getirmektedir. Örnek olarak eğitim, tuğla ve harç tesislerinde kullanıldığı gibi, sanal showroomdaki internet süper otoyolunda uygulanabilecek kanıtlanmış bir uygulamadır.

Entegre eğitim bileşenleri ile satış sürecini geliştirmeye odaklı yeni geliştirilen uygulamalar da geliştiriliyor. Kiosk, masa üstü ve hatta mobil platformlar için tasarlanan uygulamalar, müşteri için satın alma ve alışveriş deneyimini öncesinde, sırasında ve sonrasında satış ve servis personeline destek vermeyi vaat ediyor. Satış ve / veya hizmet sunumu sırasında müşteri deneyimini geliştirmek için en iyi uygulamalar ve kelime parçaları ile satış personeli ve hizmet yazarları sunmak, müşterinin satın alma kararı vermesine yardımcı olmak için onlara ilgili bilgileri sunarak personeli güçlendirecektir. Bireysel üretkenliklerini gerçek zamanlı olarak arttırmanın yanı sıra, müşterilere daha tutarlı sunumları içerisine yerleştirilen bilgileri daha iyi uygulayabilecek ve tutabilecek satış ve servis yazarı eğitiminin artık bir yararı vardır.

Otomotiv reklam ajansları, otomatik satıcı müşterileri için daha azını daha fazla sağlamak için yeni teknolojileri ve otomatik reklam uygulamalarını değerlendirmekle görevlendirildi. Bu teknolojilerin süreçteki insanları değiştirebildiği ya da değiştirebileceği varsayımı, kalan insanların verimliliğini artırmazsa yanlış yönlendirilir. Eğitim, otomobil satıcılarının personelinden aldığı YG'yi artıracaktır. Daha da önemlisi, otomatik reklam ajansları için, eğitim, otomobil endüstrisinin günümüzün zorlu şartlarında otomatik reklam ajanslarının iş tanımının bir parçası olan otomatik satıcıların alt satırını doğrudan etkileyecektir.