الطباعة - تصميم

Paintball Parti Davetiyeleri – Onları Ücretsiz Nasıl Alabilirsiniz

Çocuklarınız, arkadaşlarınız ya da belki sadece bir parti için bir paintball etkinliği düzenliyorsanız, yazıyla birlikte bir A4 sayfası yerine ilgili bir davetiye gönderirseniz her zaman daha iyi görünür. Grafik tasarım programlarıyla ilgili herhangi bir deneyiminiz yoksa, bunları kendiniz tasarlamanız pratik olmayacaktır, bu nedenle bu makalede, profesyonelce tasarlanmış paintball broşürlerini ücretsiz olarak nasıl alabileceğinizi anlatacağım.

Ücretsiz davet Web siteleri [19659003] Google'a gidip "paintball davetiyeleri" yazarak, paintball partileri için şablonlar satan veya dağıtan binlerce web sitesini geri getirdi. Ücretsiz olarak davet edilen web sitelerinden birinin örneği hooverdesign.com'du. Bir PDF olarak ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir paintball partisi davetiyesi için iyi bir şablona sahipler ve daha sonra baskıdan önce partygoers isimleriyle değiştirirler.

Ekran baskısını kullan ve Boya

Web sitelerini gezerken ve davetler ararken Bazıları ödenecek ve bazıları ücretsiz olacak. Beğendiğiniz bir tasarımı indiremiyorsanız, kullanabileceğiniz bir teknik klavyenizde bir ekran baskısı yapmaktır. Ekran yazdırma düğmesini klavyenizin sağ üst köşesinde bulabilirsiniz. CTRL ve bu ekran basma düğmesine aynı anda basın, bu işlem ekranınızdaki görüntüyü panonuza kaydedecektir. Bunu yaptıktan sonra, Microsoft boyası gibi basit bir program açın ve daha sonra programa "yapıştırın" (CTRL V) açın, ekranınızdaki resim boyadaki bir görüntü olacaktır. Daha sonra bunu değiştirebilir ve davetiyede kullanabilirsiniz.

Paintball şirketi web siteleri

En büyük paintball şirketleri tipik olarak her yıl çok sayıda paintball partisine ev sahipliği yapar, bu yüzden birçoğu profesyonel olarak tasarlanmış paintball davetlerine sahiptir. ücretsiz ve paintball partilerinize katılan insanlara gönderin. Sadece en büyük paintball şirketi web sitesini ziyaret etmek ve daha sonra bu davetleri indirmek için bir durumdur.

Bu kolay adımlarla, paintballing gününü organize etmenin yolunda iyi olmalısınız.


مصدر بواسطة Oliver Anye