التسويق الرقمي

Paralı Askerlere Başvurmak – Örnek Olay: Dijital Pazarlama Ajansları

Yeni şirketlerin doğuş hızı en çok öfkeli olarak nitelendiriliyor. On yıldan biraz önce olduğundan çok daha fazla pazar alanı oluştu. Belki insanlar, doğumların ve bir şirketin taşınmasının, bir çocuğu doğurmaktan ve taşımaktan çok daha karlı olduğunu fark etmiştir. Nedeni her ne olursa olsun, sadece şirketlerin çarpıcı bir oranda pazarda görünmesi değil, üstel olanları değil, aynı zamanda şirketlerin yaratma oranının da katlanarak artmasıdır.

Sonuçlar çok geniştir ve rekabet çok serttir; satış noktası yeni, eşsiz bir üründür olmayan şirketler için şirketin olabildiğince fazla enerjiye odaklanması gereken şirketin ürün / hizmet üretim ve satışıyla doğrudan ilgili olmayan herhangi bir işini dış kaynaklı hale getirmek önem kazanmaktadır Parayı eve getiren her neyse.

Yürürlükteki zihniyet, kurum içinde yapabileceğiniz bir şey üzerinde harcamamaktır. Bu, personelden başka bir şey çekmeden şirketinizin imajına uyan bir şey üretmek için gereken insan gücü ve beceri düzeyine sahip olduğunuzu varsayarak mükemmel bir zihniyettir. Bu kavramı açıklamak ve neden herhangi bir parti için büyük ya da korkunç bir hamle olabilmesi için, şirketin kendisinin maliyetlerini düşürmek için sıklıkla yaptığı bir şirketin (hala!) Azınlık yüzlerinden birini kullanın.

Bu şirketlerin çoğunun farkına varılamadığı şey, tüm çevrimiçi durum paketinin, arama motoru sonuçlarına yönelik herhangi bir içeriği optimize etmeyi, mobil ve geleneksel platformlardan erişilebilirliği artırmayı, tutarlı bir temelde sosyal medya yoluyla müşterilere ulaşmayı içermesi , web sitesinde aksilik olmamasının sağlanması ve çok daha fazlası. Şirketiniz (sosyal medya, arama motoru optimizasyonu (SEO), web sitesi geliştirme ve değişiklikleri vb.) bir firma arayışında çevrimiçi varlığı işleme konusunda tam bir ekip kurma kapasitesine sahip değilse,

İnternet ve sosyal medyanın (veya herhangi bir bilgi teknolojisinin) gelişimi o kadar hızlı gerçekleşti, daha da hızlı oluyor ve üstel bir gelişme oranını izliyor; Daktilolar ve iki tonluk uydu telefonları ile rahat olan birçok insan bu büyümeyi doğrusal bir ölçekte projeliyor ve iş modelleri ve normlarının bu insanlar girişimciliğe girmeye başladığında yaşadıklarından çok daha hızlı değiştiğini anlamıyorlar . 1995 veya 2005 yıllarında kusursuz bir şekilde çalışmış olan şey şu an çalışmıyor. Çoğunluğumuz ve çoğumuz açısından, nesiller boyunca çok az operasyon değişikliği ile tek, istikrarlı bir iş modeli izleyen şirketlerin yaşı çok geride kalıyor. Sonuç olarak, birçok kişi tüm online varolan pakette köşelerin kesilmesi ve kalitesinden ve zaman / para miktarından ödün verilmesinin fırsat maliyetinin paralı bir işe alınmanın maliyetinden çok daha fazla olduğunu hesaplamayı başaramamaktadır. Konuşmak üzere) Sizin için işi yapmak için.

Açıkçası, büyümek isteyen küçük işletmeler için köşeleri kesmek (ancak karşıt-sezgisel olabilir) çok kötü bir fikirdir. Yukarıda bahsedilen fırsat maliyetinin kapsamı, bunlarla sınırlı olmamak üzere, kaybedilebilecek potansiyel satışları içerir:

şirketinizin Facebook ve diğer ülkelerde aktif olabilmesi için ulaşması gereken maksimum hacim ve maruz kalma miktarı

web siteniz Google'da yeterince yüksek görünmüyor (SEO hizmetlerinin kötü bir şekilde ele alınması nedeniyle)

kalite

sitenizin anahtar kelimeleri ve içeriği sürekli olmamakla birlikte, web sitenizin potansiyel müşterilere ve müşterilere "yeterince iyi değil" grafik tasarımıyla gösterdiği (veya içermeyen) görüntü faaliyetinize ve arama motorlarınınıza yetişmek üzere güncellendi

Söylemek istediğiniz küçük ama büyüyen bir şirketin sahibi olarak size kalmış: web varlığı gibi bir şeye yatırım yapmak ister misiniz? şirketinizin refahı mı yoksa oluşturmak için ne gerekiyorsa ve daha da önemlisi ) takip edin ve dijital fotoğrafınıza adanmış mısınız? Eğer biraz tereddütlüsünüz ve ofisinizdeki çalışanlarınızın dijital pazarlama ihtiyacınıza uyacak şekilde hareket etmenin farklı yollarını düşünüyorsanız muhtemelen burada durup, iyi bir dijitalin nasıl finanse edileceğini ve nasıl bulacağınızı düşünmeye başlamanız gerekir. paralı hizmetler listeye alınabilecek bir pazarlama şirketi.