SEO

Pazarlama otomasyonuna başlayın-bilmeniz gereken şartları öğrenin

Dijital pazarlamaya katılan işletmeler için, pazarlama otomasyonu hızla oyun değiştirici oldu. Özelleştirilebilir ve ölçeklenebilir platformlar, hemen hemen her büyüklükteki işletmeler için kullanılabilir.

Bir ajans için çalışıyor olsanız da bir kurum içi pazarlama uzmanı olsanız da, bazı temel otomatik pazarlama ve satış kavramlarına aşina olmanın zamanı geldi. Birçok endüstride olduğu gibi, bu niş kendi kafa karıştırıcı jargonunun altında gömülü görünebilir. İyi haber, temel fikirlerin gerçekten o kadar karmaşık olmadığıdır.

Bilmeniz gereken terimleri öğrenmek için Sharpspring'den bu kılavuzdan yararlanın. “Pazarlama Otomasyonu Terminolojisine Son Kılavuz” u indirmek için Dijital Pazarlama Deposunu ziyaret edin.

نبذة عن الكاتب

Dijital Pazarlama Deposu, dijital pazarlama stratejileri ve taktikleri için bir kaynak merkezidir. Reklamcılıktan analitik, SEO ve PPC kampanya yönetimi araçlarına, sosyal medya yönetim yazılımına, e-ticaretten e-posta pazarlamaya ve daha pek çok şey için dijital pazarlama konularında ev sahipliği yapan beyaz kağıtlar ve E-Kitaplar, orijinal araştırmalar ve web yayınları yer alıyor. İnternet pazarlaması hakkında. Dijital Pazarlama Deposu, Arama Motoru Arazi ve Pazarlama Arazisi yayıncısı ve Arama Dizileri Arama Pazarlama Fuarı ve MarTech konferansının yapımcısı olan Üçüncü Kapı Medyası'nın bir bölümüdür. Bizi http://digitalmarketingdepot.com adresinde ziyaret edin.