التسويق الرقمي

Perakende Dokunmatik Ekranlı Dijital Tabela İle Nakliye

Dijital tabela ve reklamcılık, bir süre perakendecilerin pazarlama araçlarının bir parçasıydı. Yaşlı, el ilanları ve büyük إعلان panolarının yerine büyük ve yeni interaktif bir pazarlama ortamı geldi. Perakende dijital tabela ile pazarlama dünyası tamamen yeni bir adım attı. Alıcıların ve satıcıların birbirleriyle sürekli etkileşime girip çeşitli noktalardan iletişim kurduğu dünyaya doğru ilerledi. Artık alıcılar tarafından kullanılabilir olan çeşitli sanat monitörleri devleti vardır. Perakende dijital tabela için dokunmatik ekran bunlardan biridir. Perakendecilerin tüketicileri, ortamdan alışveriş yapabilecekleri bir konuma getirmelerine olanak tanır.

Reklamda kullanılan طبعة endüstrisine kıyasla, dijital ortam daha etkileşimli. Bu araç aracılığıyla reklamcılığın maliyeti de düşüktür. Düşük bakım ve perakendeciler uzun vadede fayda sağlamaktadır, çünkü bilgileri ve güncel bilgileri tekrar tekrar yazmak zorunda kalmazlar. Perakende dijital tabela hem açık hem de kapalı amaçlar için kullanılır. Bu araç sayesinde, potansiyel müşteri belirli bir markanın ürününü ve fiyatını değerlendirebilir.

Dokunmatik ekranın faydaları:

Etkileşim – Dokunmatik ekranların çoğunlukla LCD ekranı vardır ve potansiyel müşteri, sahip olduğu ürünleri tarayabilir. koleksiyonda tanıtıldı. Bu açık havada bile mümkündür. Müşterilerin siparişlerini yerleştirebilmeleri ve farklı ürünler hakkında bilgi toplayabilmeleri için çok az perakendeci dokunmatik ekranlarla dijital tabelayı birlikte uyguladı bile.

Teknoloji, şimdi tanıtılan tüm tabelalarda yepyeni bir farklı platforma taşındı. piyasaya sürdü. Tüketiciler deneysel ve tabela ekranının dokunmaya duyarlı olmasını beklemekte ve hatta beklemektedir.

Dış mekanda verimli – Dokunmatik ekranlar kolaylıkla kullanılabilir. Dış mekan için kolayca monte edilebilir. Uzun vadede oldukça etkilidir. Modern dünyada, çoğu insan bu teknolojiden oldukça haberdardır; insanlar bunu verimli bir şekilde kendi çıkarları için kullanabilirler. Dokunmatik ekranlar açık alan için uygundur çünkü diğer ekranların aksine su geçirmez olabilir. Dokunmatik ekranlar üst üste muhafazalara kolayca konabilir. Kasa içinde ve su geçirmez koşullarda bile, dokunmatik ekranlar herhangi bir koruma olmadan yerleştirildiğinde duyarlıdır. Ekranların ömrü daha iyi. Bu türden tabelalar için az bakım vardır.

Perakende işletmeler artık bu cihazları müşterinin yararına olmak üzere çeşitli yerlerde birleştirmektedir. Dijital tabela teknolojisiyle desteklenen tek işletme perakende değil. Bankacılık sektöründe, yollarda ve yol bulmada halkın menfaati için farklı bilgiler gerekli. Tüketiciler artık bilgi kioskuna doğrudan erişebilir, ürünleri öğrenebilir, kendi tercihlerinden birini seçebilir ve siparişlerini aynı şekilde yerleştirebilir. Çok kolay hale geliyor ve tüketicilere kolayca ulaşıyor.