الطباعة - تصميم

البلاستيك أنبوب التغليف

Güneş doğuştan gün batımına kadar, tipik günümüzü geçtikçe plastik hayatımızda kaçınılmaz bir rol oynuyor. Plastik birçok avantaja sahiptir ve insanın rutin yaşamının bir parçası haline gelmiştir.

Plastik hayatımızdaki gelişmeleri; bize neşe, kolaylık, verimlilik getir. Bazen bu malzemeler hayatımızı bile kurtarıyor. Kısacası, plastikler & # 39; esneklik ve uyarlanabilirlik, giderek daha karmaşık bir dünyada birçok farklı çözüm sunmalarını sağlar.

Ambalajlama sorusu geldiğinde plastikler çoğu zaman cevaptır. Modern dünyada plastiklerin en önemli kullanımı gıda ve kozmetik ambalajlarıdır. Plastiğin ambalajlanma kolaylığı, oluşma kolaylığı, yüksek kalitesi ve kendine ödünç verdiği tasarım özgürlüğü gibi birçok nedenden dolayı yararlı olduğu kanıtlanmıştır. Plastik kaplar kırılmaya karşı son derece dirençlidir ve bu nedenle müşterilere, tüm dağıtım ve kullanım seviyelerinde kırılma kayıplarının azaltılması ile birlikte güvenlik sunar.

Tüp kaplar ayrıca plastik olarak, en yaygın şekilde PE olabilir. Plastik tüplerin kullanımı, el kremleri vb. Gibi kozmetiklerin depolanması ve ayrıca bazı gıda maddeleri için çok popülerdir. Özellikle plastik tüpler, eczacılık, kozmetik, dişçilik, saç bakım ürünleri, gıda ürünleri ve endüstriyel uygulamalar dahil olmak üzere çeşitli endüstrilerdeki birçok işlevden sorumludur.

Plastik Tüp Uygulamaları:

  • Farmasötik: Farmasötik endüstriler için plastik ambalaj, önerilen kullanımları için uygun olmalıdır. Yani, paketleme sistemi farmasötik ürünü etkin bir şekilde korumalı, farmasötik ürünle uyumlu olmalı ve kullanımı güvenli malzemelerden oluşmalıdır.
  • Gıdaların Ambalajlanması: Plastik, gıda endüstrisinde ambalajlama için yaygın olarak kullanılır. Gıda ambalajları, yiyeceklerin dağıtım sırasında kirlenmesini ve hasar görmesini önler.
  • Kozmetik: Moda odaklı pazarda, kozmetik ambalajların görünümü önceliklidir. Kozmetik ürünler vücudun dış kısımlarına yönelik olduğundan, ambalajları mikro-biyo-mantıksal ve alerjik seviyede koruma ve zararsızlık sağlamalıdır.
  • Dental: Plastik tüpler, diş macunu endüstrileri için yaygın olarak kullanılmaktadır. Bariyer kaplı ko-ekstrüzyon tüpler, florür gibi diş macunlarında bulunan agresif bileşenlerin stabilite testinde bitmiş laminat tüplere sahiptir. Çeşitli tiplerde plastik boru kapakları vardır.
  • Vida Başlıkları: Hızlı bir vida dişine sahip, tamamen sızdırmazlık sağlayan ve tüm kullanım sırasında kapağı tutan plastik borular: taşıma, santrifüj, depolama.
  • Flip Top Kapaklar: Plastik boru için yenilikçi bir kurcalamaya uygun flip top kapak, bir ürünün güvenliğini garanti etmeye yardımcı olur. Piyasadaki en yeni kapaklar günümüzde çok ünlü. Çeşitli avantajları vardır: açıklıkları ön panel ile aynı hizadadır ve bir kez takıldığında kapaklar değiştirilemez ve normal kapaklı kapaklarla karşılaştırıldığında daha iyi bir görünüme sahiptir.
  • Nozul büküm üst kapağı: Kapaklar su ve hava geçirmez. Çevirmeli açma / kapama kapakları, kalite kapanışlarına yeni bir düz büküm koydu. Plastik tüpler basılabilir, sırayla kapatılabilir ve serigrafi ve sıcak طبعة gibi bir dizi farklı işlem kullanılarak dekore edilmiş birçok renk ve cilada üretilebilir.

Plastik ambalaj, gıda maddelerinin, ilaçların ve ilaçların ambalajlanması için idealdir. Endüstrinin inovasyon seviyesi, plastiklerin ambalajın geliştirilmesinde kilit bir rol oynamasını sağlayacaktır.


مصدر بواسطة Anny Allain