الطباعة - تصميم

Pulları Çevrimiçi Yazdır

Postanede uzun çizgilerde durmaktan sıkıldınız mı? Eğer pul ne kadar nakliye maliyeti bilmiyorum çünkü pulları veya nakliye paketleri satın alma gibi görünüşte can sıkıcı görevler için postaneye sık sık seyahat yapmaktan sıkıldınız mı?

Artık, pullarınızı çevrimiçi basabilir ve evinizi veya ofisinizi hiç terk etmeden paketleri paketleyebilirsiniz! Tek ihtiyacınız olan:

 1. İnternet erişimi olan bir bilgisayar.
 2. Bir yazıcı.
 3. Bir tartı ölçeği.
 4. Yapışkanlı yazıcı kağıdı.
 5. İnternetten indirdiğiniz, bilgisayarınızda tasarlanmış veya bilgisayarınıza bir tarayıcı aracılığıyla taranan bir fotoğraf, görüntü, logo veya başka bir tasarım.

Posta ücreti için ön ödeme yapabilir veya sadece talep ettiğiniz posta ücreti için ödeme yapabilirsiniz. Birinci sınıf, medya postası, öncelikli posta, hızlı posta, onaylı posta, teslimat onayı ve hatta gönderilerinizi sigortalı olarak seçin.

Bulunduğunuz yere teslim edilmek üzere postaneden ücretsiz olarak paket posta siparişi verebileceğinizi biliyor muydunuz? Sadece bu da değil, yerel postanızı evinize ya da ofisinize, postalarınızı ücretsiz olarak, her gün ya da gerektiğinde almak için ofisinize göndermesini isteyebileceğinizi biliyor muydunuz?

Kendi pullarınızı çevrimiçi basmak ve evden ya da ofisinizden göndermek için sayısız avantaj var:

 1. Postaneye pul satın almak için daha fazla yolculuk yok!
 2. Uzun sıralarda ayakta durmak ve postanede vakit kaybetmek yok!
 3. Postaneye daha fazla taşıma paketi yok.
 4. Postaneye gittiğinizde nakliye masraflarından daha fazla şaşırmayın! Paketlerinizi evinizde veya işyerinizde tarıyorsunuz, çünkü nakliye masraflarınızı kontrol edebilirsiniz.
 5. Artık postanenin çalışma saatleri boyunca çalışmaya bağlı değilsiniz.
 6. Kendi pullarınızı kendi logonuz, kendi monogramınız, kendi fotoğrafınız veya kendi tasarımınızla tasarlayabilirsiniz!
 7. Alıcılarınız, göze çarpan bir damgası varsa ve içeriğinize daha büyük önem vermeleri durumunda postalarınızı açma olasılıkları daha yüksek olacaktır.
 8. Aksi takdirde başka faaliyetlere yönlendirilebilecek zaman ve enerjiden tasarruf edeceksiniz.

Gitti dost mahalle postanesini ziyaret etme ve arkadaşça, hızlı ve uygun hizmeti beklemenin günleri. Eğer bir işletme yürütüyorsanız ve kendinizi düzenli olarak postalama işine bağlı buluyorsanız, işinizi düzene koyup otomatikleştirmenin yollarını arayacaksınız. Pullarınızı çevrimiçi basmak, bunları ve diğer pek çok sorunu çözecektir.


مصدر بواسطة Howard Klein