التسويق الرقمي

Reklam Ağları Üzerinden Hizmetleri Teşvik Etme

Pazarlamanın temelleri, çevrimiçi pazarlamayı veya çevrimdışı pazarlamayı seçip seçmediğinizde değişmez. Bunun nedeni, günün sonunda işi yürüten alıcının olmasıdır. Web sitesi hazır olduğunda ve satışa sunulan ürün veya hizmetleri sunduğunda, tekliflerin satılması ve web sitesinin başarılı bir girişim haline getirilmesi için ziyaretçilerin sayısının optimize edilmesi gerekir.

Web sitesi aracılığıyla sunulan hizmetleri veya ürünleri tanıtmak için farklı Reklam Ağları vardır. Öne çıkan Reklam Ağları'nın bazıları aşağıdaki gibidir.

Tribal Fusion
Bu Reklamcılık ağı, bir ayda en az 230 milyon insanı kapsayacak kapasiteye sahip. Bu إعلان ağı aracılığıyla reklam verilecek web sitelerinin seçimi çok özgün ve sıkıdır. En iyi web siteleri hızlı bir şekilde ilan edilmek üzere gönderilir. Tribal Fusion’ın tescilli teknolojisi, reklamverenin uçtan uca sonuna kadar uzanan ve reklamverenin kampanyaları sunma, planlama, analiz etme ve optimize etmesini sağlayan bir platform ile kolaylaştırır. Bu ağ, reklamın hedeflenen pazar segmentine ulaşmasını sağlamak için çok çeşitli teknolojiler kullanmaktadır.

BuySellAds
Bu, en ünlü ve yaygın olarak kullanılan reklam ağlarından biridir. Bu ağ özellikle fotoğraf, tasarım, işletme, geliştirme ve diğerleri gibi belirli pazar segmentlerini hedeflemek isteyen yayıncılar içindir. Bu reklam ağı, reklam kampanyasını yönetmeyi kolaylaştırır. Reklam için uygun alanı bulma görevini çok kolaylaştırır. Bu ağ, yayıncının reklamları kolayca almasını ve satmasını sağlar.

AdBrite
Bu reklamcılık ağı, yatırım segmentindeki en iyi optimizasyon ve pazar segmentinin hedeflenmesini içeriyor. AdBrite, etkili bir şeffaf reklam alışverişi sunar. Yayıncıya gerçek zamanlı teklif verme, açık artırma ve mükemmel API işlevselliği tarafından yönetilen fiyatlandırma olanağı sunar. Bu reklam ağı, yayıncıların kampanya hakkında bilgi edinebilmeleri ve aynı zamanda kampanya üzerinde toplam kontrolü kullanabilmeleridir.

ValueClick Media
Bu reklam ağı, yenilikçi ve benzersiz reklamcılık çözümleri sunuyor. Bu reklam ağı, potansiyel müşteri oluşturmaya yönelik kapsamlı platformlara sahiptir. ValueClick Media, pazara liderlik etmek için ölçeklendirme, uzmanlık, optimizasyon teknolojisi ve yoğunlaştırılmış hedefleme için yetenekler sunar. ValueClick Media, marka pazarlaması için doğrudan yanıt almayı ve hedefleri gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.

Güverte
Bu reklam ağı, çok yaratıcı olan web tasarım profesyonellerine yaklaşmak için çevrimiçi dergilerle birlikte ünlü ve trafiğe yönelik web sitelerinin kullanılmasına izin veriyor. Bu reklam ağının sunduğu aylık reklam gösterimlerinin sayısı 100 milyonu aştı. Ağ, reklamı yapılacak olan web sitelerini seçerken seçicidir. Yayıncının ilk olarak bu reklam ağının sunduğu hizmeti kullanması veya gerekli hizmetin ödemesini yapması gerekiyor.

Copyright © 2011