التسويق الرقمي

Reklam Ajansımın hayatta kalmasına yardımcı olan 10 PPC Blogları

Kendi Dijital Reklam Ajansımı ilk kez başlattığımda sahip olduğum tek şey, pazarlama için güçlü bir tutku oldu. Fakat vasat bir beceri seti ve sanayinin sıfır anlayışı ile başarısız oldum.

Ve nefret dolu herhangi bir erkek gibi, ben sadece sigara içtim, Mortal Kombat'ı oynadım ve rastgele gözatarak, 'Neden', 'ya da neden' beni bulmaya çalışıyordum. İşte o zaman bu kelimeleri bir Moz blogunda buldum.

" Siz SEO, Web Tasarımı ve PPC teklif ediyorsunuz.Bu, dünyanın dört bir yanındaki 100.000 şirketi gibi görünüyorsa, şeylerin bakışları size göre daha iyi? "

Bu kelimeler bana bir ton tuğla gibi çarptı. Tamamen ilişkide bulunabilirim.

Hayatımda yapmak istediğim bir şey olsaydı, dijital pazarlama oldu ve hayatta kalmam gerekseydi, gerçekten çok iyi sonuç almalıydım. O gece 11'de kız arkadaşımdan önümüzdeki 3 ay boyunca beni aramamamı, benim PS3'ümü çıkarmamamı ve araştırma en iyi PPC kaynakları çevrimiçi olarak yapılmasını istedi … ve ben sadece okudum. Deli gibi okudum ve okuduğum her şeyi denedim.

Sadece hayatta kalmadım, geliştim ve varlığımı bu PPC bloglarına borçluyum. Bu güne kadar, bu blogların her bir makalesini okudum. Öğrenmeyi bıraktığım günün, öldürdüğüm gün olduğunu fark ettim. Bu, orada bulunan her Reklam ajansı için doğrudur. Bugün, bu blogları okumak için tüm pazarlama ekibini edinin!

Pazarlama söz konusu olduğunda, bilgiye yatırım yapın!

Bu gün Dijital Reklam Ajansları'na danıştım.

1. PPC Stratejileri + Örnek Olay İncelemeleri + Haberler

Twitter İzleyiciler: 23,400+

Güncellemeler: Günlük 19659002] Dürüst olacağım, PPC hakkında öğrendiklerim PPC Hero'dan geldi.

Bu PPC blogu, ücretli tıklama başına dijital reklamcılığın vaka incelemeleri, deneyler, ipuçları, püf noktaları ve tahminlerin altın standardıdır. Temel yöntemlerden gelişmiş teklif otomasyon tekniklerine kadar, PPC Hero bu konuda konuşuyor.

Bu blogun güzelliği, yazarlarının korkusuz olması. Maceracı bir şekilde test ediyorlar ve zihinlerini konuşmaktan korkmuyorlar. Kendiniz risk almadan öğrenmenin mükemmel bir yoludur.

Her gün PPC Hero'yu oku! Kampanyalarınızda büyük ilerleme bulacaksınız.

2. WordStream

Uzmanlık: PPC + Ücretli Pazarlama Stratejisi

Twitter İzleyiciler: 34,500+

Güncellemeler: ] Daily

"Geleneksel bilgeliği uçuracak sağlam veriler için daima gözetimindeyim."

Larry Kim'in bu alıntısı, Wordstream'in ne hakkında olduğunu özetlemektedir. Bu blog, size yepyeni bir perspektif verecek olan PPC yönetimi ve stratejisi üzerine ayrıntılı, veri odaklı mesajlar yayınlıyor.

WordStream, içerik pazarlaması, mobil reklamcılık, satış ve bağlı kuruluş pazarlamasıyla ilgili bir dizi içerik yayınlamaktadır. Bu blog, arama pazarlaması konusunda düşünce liderliğini okumak için en iyi yerlerden biridir.

Ajansınız neden bu blogu takip etsin? Ajansın ömrü zor olduğu için hatalar pahalıdır. Wordstream tarafından sağlanan veri odaklı bilgiler, PPC tuzaklarında gezinmenize yardımcı olur.

3. Search Engine Watch

Uzmanlık: SEO + PPC

Twitter İzleyiciler: 128,000+

Güncellemeler: ] Haftalık

Google'ın efsanevi Matt Cutts, Search Engine Watch'u bir 'okumalı' olarak nitelendirdi.

Yahoo'nun Tim Mayer'ı bunu arama üzerinde en güvenilir kaynak olarak görüyor.

Kevin Newcomb liderliğindeki bu blog en eski ve en saygın SEO & SEM kaynakları çevrimiçi. "Big Four" arama motoru bloglarından biri olan Content Marketing, SEO ve sosyal medyaya kadar bir dizi müşteri edinme stratejisini kapsıyor.

SEW tarafından sağlanan detaylı yöntem ve düşünce liderliği, bu blog'u Dijital Reklam Ajansları için kaçınılmaz hale getiriyor.

İçeriği eyleme geçirilebilir ve anında sonuç doğurabilir! Bir Ajans için bu bir zorunluluktur.

4.

Uzmanlık: PPC İstihbarat + SEO + CRO

Twitter İzleyiciler: 2,388

Güncellemeler: ] Aylık

"Tekerleği yeniden icat etmek yerine, kendi kampanyalarından daha fazla yararlanmak için rakiplerinizin başarılarından ve başarısızlıklarından öğrenin."

iSpionage, bir pazarlama pazarında rekabetçi istihbarat sağlayıcısı. Blog, Ajanslar için en iyi rakiplerinden bilgi kullanarak SEO, AdWords ve diğer PPC kampanyalarını hızla optimize etmek için değerli bilgiler ve stratejiler sunmaktadır.

iSpionage blogu ayrıca, PPC reklamverenleri için değerli arama motoru pazarlama bilgileri sunar ve rekabetçi PPC istihbaratından Dönüşüm Oranı Optimizasyonuna kadar değişen konuları kapsar.

PPC istihbarat, hızlı bir şekilde daha iyi kararlar almanıza yardımcı olabilir. Nasıl bir büyüme geliştirebileceğinizi anlamak için bu blogu takip edin; rekabetçi istihbarat ile.

5.

Uzmanlık: PPC Eğitim + Topluluk

Twitter İzleyiciler: 7.098

Güncellemeler: Aylık

] Sertifikalı Bilgi'nin kurucusu Brad Geddes, Google tarafından gelişmiş AdWords derslerini öğretmek için onaylanan tek AdWords eğitmeni 'dir. Onun anlayışlarına ihtiyacınız olacak!

Sertifikalı Bilgi, PPC içgörüsü için üyelik temelli kapsamlı bir topluluktur. Bu blog, PPC araçları, AdWords video dersleri, Kapsamlı kılavuzlar, gelişmiş stratejiler ve sektör haberleri hakkında mükemmel kaynaklara sahiptir. Atölyeler ve etkinliklerle ilgili son haberlerden, sektörün önde gelen uzmanlarıyla yapılan röportajlara kadar, bu blog sizi her zaman güncel tutar.

Bu topluluktan edinilen bilgiler, Ajansınızın çabalarını bir üst seviyeye taşıyabilir. Bu blogu izle, Brad Geddes'i takip et!

6.

Uzmanlık: PPC + Reklam Metni ve Reklam Öğeleri

Twitter İzleyiciler: 4,806

Güncellemeler: Aylık

"Ücretli arama kampanyalarınıza çok şey harcıyorsunuz, ancak إعلان metninizi yenilemek için ne kadar harcıyorsunuz?"

Boost Media, Başarılı bir reklamın en önemli yönü: kitleleri ile çınlayan mükemmel mesaj hazırlamaktır.

Boost blogu, tıklama başı ödeme pazarlama kampanyalarınızdan daha iyi kazanç elde etmenize yardımcı olacak, özellikle tıklama başına ödeme pazarlaması, özellikle reklam metni ve reklam öğesi ile ilgili olarak eyleme geçirici ve özel mesajlar sunar.

Bir dijital reklam metni, alakalı ve taze kalması için gelişmelidir. Aksi takdirde, Reklam Yorgunluğu belirlenir ve Kalite Puanı düşer. Bir Dijital Reklam Ajansı bu bakış açısını kaybetmeyi göze alamaz.

7. Perakende Reklam + E-Ticaret + Strateji

Twitter İzleyiciler: 1,846

Güncellemeler: [2459006]

'CPC Stratejisi, satın alma ihtimalini artırmak için alışveriş yapan kullanıcılarla alakalı ürünleri nasıl bağlarsınız?'

Envanteri tüketici amacına uygun hale getirerek dönüşümleri yönlendiren uzmanlaşmış, odaklı bir Arama ajansı. Bu nedenle, öncelikle Google Alışveriş'te ve en yeni PPC trendlerine bloglarında odaklanıyorlar.

Bu blog, görünüşte günlük olarak süper öneri içeriği yayınlıyor ve Perakende Reklamları ve E Ticaret ile ilgili en iyi kaynaklardan biri.

TBM Stratejisinin kurucusu ve CEO'su olan Rick Backus, PPC topluluğunda en çok saygı gören ve blog pazarında yaptığı ortaklıklar, Perakende Aramayla ilgili özel içerik, muhtemelen Dijital Pazarlamadaki bir sonraki önemli şey arasında yer almaktadır.

Eğrisinin önünde kalın, TBM Stratejisini okuyun.

8.

Uzmanlık: PPC + Büyüme Stratejisi + Sosyal

Twitter İzleyiciler: 1,516

Güncellemeler: Haftalık

Ajansın ajansı ve ajansı tarafından yayınlanan bir blog'u.

Clix Marketing, on yıldan uzun zamandır dijital reklamcılık kampanyalarını yönetiyor. ve PPC, görüntü ve sosyal medya ilanlarında uzmanlar. Yani, doğal olarak, bu blog sorun çözme, optimizasyon ve büyüme stratejisi gibi konularda uzmanlaşmıştır.

Tam spektrumlu PPC stratejilerine tanık olan bir ekipten gelen bu blog, eyleme dönüştürülebilir şeyler ile doludur. Gelişmiş Excel ipuçlarından Yeniden Hedefleme saldırılarına kadar, bu blog, tüm pazarlama ekibinizle paylaşmak istediğiniz kaynaklarla doludur.

Mae Flint Polczynski ve John Lee'nin özel bir sözü gerekiyor.

'Agency Life' adlı bloglara ait eksiksiz bir kategori nereden bulurdunuz? Tüm pazarlama ekibinizi şimdi Clix blog'unu okumak için alın!

9.

Uzmanlık: Resmi AdWords blog

Twitter Taraftarları:

Güncellemeler: Günlük

Google AdWords çok dinamik bir alandır ve resmi bir Google AdWords Blogunu takip ederek tüm güncellemeler için bir Ajansın başarısı için kritik önem taşır.

Bu blog, atın ağzından itibaren kampanyalarınızı optimize etmenize, yeni ürün gezileri sırasında size yardımcı olmanıza ve müşteri dönüşüm hunilerinizi daha iyi anlamanız için size teknikler öğretmenize yardımcı olacaktır.

Bir ajans için bu, PPC hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen müşterileri veya patronları belirtmek için iyi bir blog. yazarlar, reklamverenlerin denemek isteyebilecekleri yeni özellikleri açıklamakla iyi bir iş çıkarır.

Büyük bir değişim meydana geldiğini ilk siz bilen olun. Inside AdWords'ü takip edin. takımınızı güncelleyin.

10.

Uzmanlık: Bing Ads için en mükemmel rehber

Twitter İzleyiciler: 45,800+

Güncellemeler: Daily

Bu yıl Bing, ABD arama pazarının% 19.7'sine ulaştı ve Google'ın hala bir taklir kişi olduğuna şüphe yok, Bing yavaş ve istikrarlı bir şekilde arama sonuçlarında, özellikle de yüksek rekabet dikey.

Bing, Google AdWords'in mücadele ettiği alanlarda büyük adımlar atıyor. Bing daha iyi cihaz hedefleme, arama ağı iş ortağı hedefleme, sosyal uzantılar vb. Üzerinde çalışıyor ve bu gelişmelerin avantajlarını elde etmek için ajansınız daha iyi ön plana çıkıyor.

Ajansları! Genel bir tüketici kitlesine ulaşmayı hedefliyorsanız, bu platform SEM ekibinizin görmezden gelemediği bir platformdur ve bu blog size rehberlik edecektir.

Bu en iyi PPC bloglarının yanında, takip etmeye değer birkaç tartışma forumu da bulunmaktadır.

I. Quora / PPC

Facebook reklamları (5.000+ takipçi), Arama Motoru Pazarlaması (5.000+ takipçi), İnternet Reklamcılığı (12.000+ takipçi), Google AdWords (7,500+ takipçisi) ve reklam ağları / reklamı üzerine Quora tartışmaları hizmetler (2,500+ takipçi).

Bu numaralar, kendiniz ve ajansınız için bu topluluğun bir parçası olmak için kendi başlarına güçlü bir dava oluşturuyor. Bir soru sorsan cevapların yanıt süresine ve kalitesine şaşıracaksın.

Bu topluluğa katılın, tartışmalara katılın, bilginizi paylaşın ve diğer PPC topluluğunun ne hakkında konuştuğunu takip edin.

II. Reddit / PPC

"Bu, nelerin işe yaradığından,

Konular, PPC, SEO, CRO, trafik üretimi, bağlı programlar, analitik, metin yazarlığı ve dijital pazarlama ile ilgili her şeyi içeriyor.

Deneyimlerinizi paylaşmak için ya da sahadaki diğer insanlardan öğrenmek için burada olun, sizi / r / PPC'ye hoş geldiniz demiş ve gruba katılmayı dört gözle bekliyoruz. "

Bu, r / ppc'nin neyle alakalı olduğunu fazlasıyla özetlemektedir.

Bu forum, içeriğini üreten açık kültürü, çeşitli kullanıcı topluluğu ve uzmanları ile bilinir.İyi bir şekilde devreye girdiyse, Reddit, hızlı bir şekilde dikkat çekmek ve geniş bir izleyici kitlesini hızlı bir şekilde topluyorsunuz. Siz ve ajansınız bu topluluğun parçası olamazsınız?

III. Twitter / PPCchat

Her Salı, 11: 00:00 Merkezi Saat.

Endüstri makaleleri hakkında güncel bilgi edinmek kadar basit olsanız da bir konuyla derin bir araştırma yapmak istiyorsanız, burası Salı günü saat 11:00 CT'de olmanız gereken yerdir.

Tüm ekip üyelerinizi bu hashtag'ı takip etmeleri için yapın. Sadece ekibimizi keskin tutmakla kalmaz, aynı zamanda müşterileriniz için tüm endüstri gelişmelerinden ve en iyi uygulamalardan yararlanmanızı sağlar.

#ppcchat ayrıca olabilir kendinizi PPC topluluğunda lider olarak kendiniz kurma, yazdığınız makaleleri paylaşma veya belki de benimle görüşme fırsatı bir sonraki çalışanımız.

PPC kariyerinizdeki (veya kampanyanızdaki) başka herhangi bir şey gibi, Ücretli Arama dünyasının güncelliğini korumak için atlamak istediğiniz yeni işe ne kadar çok katılırsanız o kadar çok kazanırsınız. # ppcchat içine.

Umarım ppc bloglarının ve ppc forumlarının / tartışmalarının bu listesini kullanışlı bulacaksınız. İyi şanslar!