التسويق الرقمي

Reklam Satışlarında İşler – Dijital Medya ve Mobil Pazarlama

Reklam Satışlarındaki İşler Değişiyor …

Büyümenin tam tersi nedir? Bazıları bunun durumun & # 39; ama bu doğru değil.

Düşünüyor olabilirsiniz; bunun إعلان satışlarındaki işler ile ne ilgisi var?

Cevabım … Her şey.

Bu endüstri değişiyor, ve hızlı bir şekilde …

Dijital oluyor …

Harekete geçiyor …

Sosyalleşiyor …

Viral gidiyor …

ve şu an gerçekleşiyor …

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki işletmelerin yılda 150 milyar doları aştığını biliyor muydunuz ve bunun yarısı online olarak değişecek. önümüzdeki 5 ila 7 yıl. Şu anda hareket halindeki 75 Milyar. Sorum şu, çevrimiçi altın acele etmek için konumlandırılmış konum.

Bununla yüzleşelim, İnternet dünyayı değiştirdi. Son 25 yılda teknolojiyi eski ve yorgun iş modellerini düzleştirdik. Bu işlerin birçoğu yeni ve daha iyi çözümlerin peşinde koştu, isteksizdi ya da değişemedi, ama her iki şekilde de benzer bir kadere uğradılar …

Değişimin önündeki engellere ve nasıl etkilendiğine bakalım. birkaç yesteryear endüstrisi.

Tüm tarih kitaplarında, odak, her zaman Henry Ford'un yaptığı ve vizyonunun nasıl sanayi devriminin doğduğuydu. Sorularım, attaki tüm işletmelere ve buggy işi yapanlara ne oldu? Tahminimce otomobil endüstrisi genişlemeye devam ettikçe birçoğu yavaş ve acılı bir ölüm yaşadı.

Neden, Denial … Birçok otomobil endüstrisini bir fad gibi gördü. Beklediler ve bu endüstrinin asla bitmeyeceğini düşünen tavırları gördüler ve sonuç olarak isteksiz ve / veya değişemiyorlardı …

Tarih, Henry Ford'un 1908'de Model T'nin tanıtımıyla dünyayı değiştirdiğini kanıtladı. Tarih Ayrıca gemide zıplayanların da zengin olduklarını da gösteriyor … Ne yazık ki başkaları isteksiz ya da değişemedikleri için değildi. Tarih ve zaman bir kez daha, tarihin kitleleri kabul etmek ve yeni şeyler yapma yollarını kucaklamakta yavaş olduklarını gösterir.

İletişim endüstrisi gelişmeye devam ediyor … Bunu düşünün, her zaman birbirimizle iletişim kurmaya ihtiyacımız vardı, değişmeye devam eden tek şey nasıl oluyor. Bu ülke birkaç ilerlemeyi gördü ve midilli ekspededen e-postaya çeşitli endüstriler için doğum yaptı. Neyse ki bazıları için ve ne yazık ki başkaları için bu yolun her adımını kazananlar ve kaybedenler yarattı.

Neden … Trendleri tanıyan ve harekete geçenler değişen endüstrilerden yararlanacaklar. Diğerleri, müşterilerin istediği şeylere uyum sağlamak için takılıp kalmak istemiyor … HER ZAMAN!

Şimdi çevrimiçi reklam endüstrisine bakalım. Gazetelerin ve reklamcıların en büyük milletlerinden biri olan New York Times'ın "Arama Pazarlamasının, şimdiye kadar icat edilen reklamların en etkili şekli olduğunu" belirttiğini biliyor muydunuz? Ülkenin en büyük şirketleri halihazırda çevrimdışıdan çevrime geçiş yapmaya başladı. İşletmelerin çoğunluğu yeni uyanmaya başlıyor …

Bu, çevrimiçi reklam satış endüstrisinin önümüzdeki 5-7 yılda patlayacağı söyleniyor. Yine bu endüstri, eski ve yorgun geleneksel reklam biçimlerinden dijital medya ve mobil pazarlama çözümleri üzerine daha yeni ve daha etkili biçimlere kaydığı için kazananlar ve kaybedenler olacak.

Sorum şu: Oturup izleyebilecek misiniz, yoksa gemiye atlamak ve bir sonraki büyük servet transferine katılmak mı istiyorsunuz?

Reklam satışlarındaki işler ve dijital medya ve mobil pazarlamadaki değişiklikler hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitemizi ziyaret edin.