الطباعة - تصميم

Renkli Baskı: Sarı'nın Gerçek Anlamı ve İşletmeniz İçin Ne İfade Ettiği

Bir iç dekorasyona çıkın ve onlara sarı renk hakkında ne düşündüklerini sorun. Muhtemelen, tamamlayıcı renkler hakkında bir fikir sahibi olacak ve kitlenizi aşırı hızlandıracaksınız. Sarı'nın, ister resim yapıyor olun ister طبعة olsun, aşırı kullanılmaması gereken parlak renklerden biri olduğu varsayılır. Ancak, doğru yaparsanız, sarı إعلان kampanyanız için harika bir renk değil, aynı zamanda müşterilerinizi şekillendirmek için de harika bir renktir. İşletmenizin görüşleri.

Kış Zamanlarında Bir Gülümseme Getirin

Sarı, kış mevsiminde reklam profesyonellerinin favorisidir, çünkü sadece sarı pazarlama materyalleri kışın kahverengi ve beyaz paletine karşı gelmez, aynı zamanda Müşterileri gülümsemeye teşvik eden ve daha da önemlisi, söyleyeceklerinizle ilgilenmelerini sağlayan sıcak, neşeli renk.

Küfü kırmak, geleneği eğriye vurmak ve pazarlama malzemelerinizi sarı renkte yazdırmak için istekli olsaydınız, duymaya değer olduğunu söyleyecek bir şeyiniz olmalı, değil mi? Sadece bir salak, herkesin göreceği sıcak sarı bir kağıda işe yaramaz bir mesaj yazardı.

Pazarlama mesajlarınızın tartışmasını bir gün daha koruyacağız ve devam edeceğiz …

Sarı'nın Anlamı

Sarı'nın güneşlikler, mutluluklar ve küçük kızların sundresses olduğunu düşündürdüğünü biliyorsunuz çimenli alanlarda dolaşıyorlar, ama sarı gerçekten ne anlama geliyor? Adamın sarı renge karşı bilinçaltı tepkisini inceleyen psikologlar, şu sarı temsilleri keşfetti:

  1. Mutluluk
  2. Neşe
  3. Korkaklık (Biliyorsun, sarı karınlı yılan, vb.)
  4. Aldatma [19659009] Umut
  5. Cesaret
  6. Barış

Sarı, farklı kültürlerde farklı anlamlara sahip renklerden biridir, ancak, eğer uluslararası bir pazarda pazarlanacaksanız, Şirketinize kötü bir isim vermeden önce, her ülkenin kültüründe sarıların ne anlama geldiğini görmek iyi bir fikirdir. (Olmayacağını mı düşünüyorsunuz? Gerber'in bir etiket tasarımının uluslararası bir felaketin ne kadar çabuk yapabileceğini bulmak için Afrika'daki bebek maması hattının lansmanına bakmak için birkaç dakikanızı ayırın …)


مصدر بواسطة Tony Finazzo