يونكس / لينكس

Retro Şapkalar Kırmızı Şapkayı Sevenler Şık Diva İçin Çılgınlık

Bugünün stil eğilimi belirleyicileri, eski ve her şeyde klasik. Bu önceki vuruşların kullanıcısı, anında bir manyetik pizazz kazanıyor gibi görünüyor. Referans olarak yüzlerce moda ile giyilebilecek çok fazla şapka stili var. Değirmenci, klasik şapkalarda belirgin olan yaratıcı bir ruhu temsil ediyordu. Şapkanın her zaman bir kıyafetin belirleyici faktörü olarak kabul edildiği açıktır. Kıyafetlerinizden güzel bir şapka ile uzaklaşmadan şık bir şekilde çınlamak kolay.

Onlarca yıldan beri popüler olan şapkaların hala şık olanı kıskanmış olmaları alışılmadık bir durum değil. Geniş kenarlı süslü yün şapka, altmışlı yıllarda popüler olan bir örnektir. Bu tür şapka hala yerel alışveriş merkezinde, satıcılarda ve çevrimiçi satıcılarda mevcuttur.

20 ve 30'lardan şaşırtıcı bir popüler şapka, tamamen yün tabanlı tüylerden yapılmış tüylü şapkaydı. Bu klasik stile bir örnek, kıyafete hitap etmenin yanı sıra, bireyin boyunu da arttıran tek, ama aşırı bir tüydür. Bu tür tüylü tasarım mevcut aksesuar pazarında hala yaygın bir şapkadır.

Tüylü şapkalar ilk kez tanıtıldığında, sadece gösterişli ve cömertlerin onları giyen olduğunu not etmek ilginçtir. Ancak, trend hızla değişti ve muhafazakar ve rezerve edilmiş olanlar bile tüylü şapkayı daha sık giymeye başladı. Tüm moda eğilimlerinde olduğu gibi, etrafta dolaşan şey etrafta dolaşıyor, bu yüzden genç ve kalça ile tekrar sıcak olmaları şaşırtıcı değil.

Çok eğlenceli ve merak uyandıran şapkaları tanıtan bir başka ilginç dönem, 70'tir. Mütevazı ve ılımlı hap kutusu şapkası, daha iyi bir açıklama yapılmadığı için daha patlatılmış görünümlü bir hap kutusu şapkasında yeniden yapıldı. Yeni hap kutusu modern orjinalinden çok daha büyüktü, desenli düzenlemelerle süslenmiş ve metalik iplikler tamamen aptallığına katılmış. Bir zamanlar popüler olan bu şapkalar seksenli yılların modası geçmişlerdi. Günümüzde, bu tür bir şapka çok pahalıya mal oluyor ve yine klasik şapka tutkunlarının neşesi.

Vintage şapka meraklısı her zaman klasikleri aramaya başladı. Neyse ki onlar bulmak zor değil. Herkesin ilk kontrol etmeyi gördüğü yerlerden biri de İnternet ve klasik şapkalar istisna değil. Ek olarak, antika giyim mağazaları da bu zamansız moda aksesuarı da taşıyabilir.