SEO

Sayfanızın Web Sitelerini Optimize Etmek İçin 5 Yol Tarifi

Tam olarak ne yapmanız gerektiğini, sahip olduğunuz her web sitesine, sayfada sayfa İçi SEO'yı iyileştirmek istediğinizi açıklayacağım, bu çok basit şeyler ama daha önce de söyledim , sayfada SEO değil & # 39; gerçekten çok önemli, evet bunu yapmanız gerekiyor, ancak bunu yaparken saatlerce ve saatte vakit harcamanıza gerek yok, aslında sayfa üstü SEO, sayfa dışı SEO'ya kıyasla oldukça hızlı.

1) Web sitenizin her sayfasının dizine eklendiğinden emin olun; bu, web sitenizdeki her bir sayfaya bir bağlantı oluşturmanız gerektiği anlamına gelir; ayrıca bir site haritası oluşturup bunları Google'a göndermenizi de öneririz; böylece sitemaplarınızın tümünü biliyorlar. sayfalar, ancak onlarla bağlantı kurmak / onlardan bağlantı oluşturmak da iyi bir fikirdir.

2) Eşsiz içerik, şimdi tekrar tartışılıyor, ancak benzersiz bir içeriğe sahip olmak her zaman en iyisi. En azından ilk birkaç projeniz için benzersiz bir içerikle sopa yapmanızı öneriyorum. yinelenen içerik sizi korumalı hale getirecek ve ilk birkaç web sitenizden biri sandbox haline getirildiğinde acı çekiyor.

3) SEO Dostu URL'ler, page00343.html gibi aptal URL'lere sahip web sitelerini görmeye devam ediyorum – neden sadece isim değil about_us.html? Ardından insanlar URL'den sayfanın esas olarak ne hakkında olduğunu öğrenecekler mi? Yani örümcekler (Arama Motorları) da olacak!

4) Mümkün olduğu yerde başlık etiketleri kullanın, şablonu kendiniz yapıyorsanız, ancak bir sayfanın başlığı gibi anahtar kelimeleri belirtmek için H1 / H2 etiketlerini kullanın, alt başlığa H2 , alt alt başlık H3 için, en azından benim yaptığım şey.

5) Resimin ne hakkında olduğunu veya o görüntüye ait bir anahtar kelimeyi açıklamak için resimlerde alt etiketleri kullanın, temel ancak çalışır.