قاعدة البيانات

SearchInform sizin güç bilginizdir. Diğerleri hala denizde iken hareket etme fırsatınız

Arama zorluğu
Kurumsal intranet üzerindeki kurumsal bilgilerin büyük bir kısmı, dosyalar, veritabanları, arşivler, vb. Şeklinde yapılandırılmıştır. Bilgi farklı formatlarda ve farklı sistemlerde bulunur ve ayrıca erişim seviyesinde farklılık gösterir. Böylesine farklı ve sürekli artan veri akışı, filtreleme ve uygun yapılandırma gerektirir. Karmaşık bilgi oluşturma sürecinin temel aşamalarından biri, ilgili belgeler için hızlı aramadır. Mevcut ticari olarak tanınan tam metin arama sistemleri bu problemi tam olarak çözmez. Arama hızı kabul edilebilir ise, kalite arzulanan çok şey bırakır. Eğer arama doğru ve yeterliyse, o zaman genellikle çok fazla zaman ve makine kaynakları tüketir, çünkü binlerce benzersiz kelimeden oluşan kelime öbekleri sorgulanır, onlarca gigabayt gelen yazışmalar, teknik dökümantasyon, raporlar ve çok fazla kaynak gerektiren diğer bilgilerden faydalanır.

SoftInform Arama Teknolojisi
Bu sorunun yanıtı, içeriğinde metin benzer, sorgu metnine benzeyen benzersiz SoftInform teknolojisidir. SoftInform Arama Teknolojisi, doküman yapısını analiz etme ve benzer kelimeleri, kelime kombinasyonlarını, cümleleri ve metin dizilerini seçme matematiksel modeline dayanır. Bu tam metin arama teknolojisi de geçerli bir Avrasya patenti ile korunmaktadır. SoftInform teknolojisi ayırt edici özelliği, sorgulamanın hızlı bir şekilde hızlandırılmasıdır, bu da gerekli belgelerin, herhangi bir yapısal olmayan veri miktarından saniyeler içinde alınmasını sağlar.

Yüksek indeksleme hızı (30 GB / saate kadar), kompakt indeks (gerçek metin bilgisi boyutundan% 15-20), neredeyse tüm popüler metin dosyası formatlarının (.pdf ve .html dahil) desteği ve doğru çalışma Arşivler, SearchInform'u vazgeçilmez bir bilgi alma aracı haline getirir.
SoftInform Arama Teknolojisi temelinde kurumsal çaplı tam metin arama çözümü, herhangi bir bilgi tabanı, analitik hizmet veya büyük şirket destek şirketlerinde son derece faydalı olacaktır. SoftInform tam metin arama teknolojisinin evrenselliği ve etkinliği, bilgi bulanıklığı (çift dokümanların veritabanlarına girilmesine karşı koruma), belge benzerliği analizi (veri tabanındaki benzer belgeler hakkında rapor) ve tematik olarak hızlı arama gibi çok çeşitli bilgi işlem sorunlarının çözülmesini mümkün kılar. Benzer dosyalar (bu, özel phraseal aramadan daha hassas sonuçlar elde edilmesini sağlar ve sorgu kelimesine harcanan zamanı ve alakasız belgeleri görüntüleyerek zaman kazandırır).

SearchInform
SoftInform şirketi, SoftInform Enterprise Edition ve kurumsal müşteriler için SoftInform Desktop Edition gibi iki farklı versiyonun yanı sıra, ev kullanıcısı ve küçük ofis çözümü SoftInform Desktop Edition gibi SoftInform Arama Teknolojisi temelinde birden fazla yazılım tam metin arama uygulaması sürümü sunar. SoftInform Corporate Edition Pro. Aralarındaki fark, fiyat ve işlevselliktir.

SearchInform Corporate Edition, küçük ve orta ölçekli işletmeler için tam metin arama uygulaması SearchInform aracının ağ sürümüdür. LAN'a dağılmış bilgileri yapılandırmak için gereken tüm araçları bir araya getirir ve hızlı tam metin arama ve daha fazla belge işleme bütünsel sistemini oluşturur.
SearchInform Corporate Edition işlevselliği:

– LAN'da indeksleme bilgileri, ağ standartlarını oluşturma ve kullanma;

– herhangi bir formattaki belgeler için hızlı ve doğru tam metin araması (txt, doc, rtf, pdf, htm, html);

– benzersiz benzer arama teknolojisi;

– çeşitli veri kaynaklarını (sabit sürücü, veri tabanları, e-posta mesajları üzerindeki dosyalar) monte etmek;

– mevcut bilgi sistemlerine esnek entegrasyon;

– Bilgiye kullanıcı erişimi üzerinden 3 seviyeli kontrol (endekslere, veri kaynaklarına, endeksli dosyalara);

– Belgeleri aramak ve bilgi bulanıklığı problemini çözmek için zaman tasarrufu.

SearchInform arama motorunun yayınlanması, sadece "Yasal Veri Tabanı" bilgi sistemi geliştirildiğinde, 1995 yılına dayanan şirket kayıtlarındaki bir başka etkinlik değildir. Eşsiz arama teknolojisi, özellikle patentli benzerlik araştırması, bu teknolojiye dayanarak çeşitli sistemler oluşturmanın veri işleme ve perspektifleri konusunda yeni fırsatlar doğurmaktadır. Belge yönetim sistemleri, DBMS ve arşiv sistemlerine entegrasyon, çeşitli entellektüel internet çözümleri ve arama motorlarının dağıtımı, benzersiz arama teknolojisine dayanarak mümkün hale geldi – SoftInform şirketi CEO'su Leo Matveev.

SearchInform, güç bilginizdir.
Diğerleri hala arama yaparken hareket etme fırsatınız.

SoftInform Arama Teknolojisi ve tam metin arama uygulamaları ile ilgili detaylı bilgiler resmi sitede mevcuttur http://www.searchinform.com
Herhangi bir sorunuz [email protected]