يونكس / لينكس

Şeker CRM – Size "Kağıtsız" Bir Ortamda Çalışma Kolaylığı Getiriyor

Hem büyük hem de küçük ticari kuruluşlar genellikle evrak işleriyle bir şekilde yüklendi. Çok kritik iş toplantılarını ve müşteri ihtiyaçlarını ve bazen de sürdürmek, sürdürmek ve gerekli olan bilgileri ve verileri izlemek de dahil olmak üzere doldurulması gereken çok sayıda form ve kayıt tutmak ve güncel tutmak için çok sayıda kayıt var. Müşterilerle iş ilişkilerinin yaygınlaştırılması, tamamen ihmal nedeniyle kaybedilmekte veya yanlış yerleştirilmektedir. Bu değerli bilgilerin eksiksiz, güvenli ve güncel tutulmasının yanı sıra, bu kritik iş unsurlarını takip etmek için yüksek düzeyde organize ve yetkin memur ve sekreterlerin işe alınması, söz konusu işletme kuruluşlarına, başa çıkmadıkça ek masraflar getirilmesi kayıtlarını geleneksel şekilde tutar.

Bu sorunu çözmek için birçok yazılım geliştirilmiştir. Ancak bu yazılımlar çok pahalıdır ve çoğu zaman anlaşılması zor olan, anlaşılması zor olan bir şey değildir. Ayrıca, şirkete çok ciddi hasar verebilecek şekilde parçalanma eğilimleri var.

Bugünün hızlı tempolu dünyasında, rakiplerini bir araya getirebilmek için her işletme için çok güvenilir bir Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) uygulamasına ihtiyaç var. Birincisi, şirketin sık sık ve görünüşte hiç bitmeyen evraklardan kurtulmasını sağlayacak ve çoğu zaman sadece gelirini kaybetmekle kalmayıp, en fazla görevi reddetme konusundaki büyük çaba nedeniyle) ama aynı zamanda migren geliştirmek için!

SugarCRM, her büyüklükteki şirkete uyan önde gelen ticari CRM yazılımlarından biridir. Temel olarak 3 tip SugarCRM vardır, yani: SugarCRM Enterprise Edition, SugarCRM Professional ve SugarCRM Açık Kaynak. İlk ikisi ücret gerektiriyor, ancak en son bahsettiğim açık kaynaklı yazılım. Yani, kaynak kodun açık bir şekilde temin edilebildiği özgür yazılım yazma ilkeleri ve uygulamaları üzerinde çalışır. Başka bir deyişle, ücretsizdir ve internet üzerinden kolayca indirilebilir. Gereken tek şey, onu bağlamak için bir web sunucusudur. Açık kaynak kodlu bir LAMP (Linux-Apache-MySQL-PHP) platformunda veya bir WAMP (Windows-Apache-MySQL-PHP) Platformunda çalışır. Hepsi kolayca indirilebilir olduğundan, bu terimlerin teknik özellikleri hakkında fazla endişelenmenize gerek yok. Farenizi yalnızca birkaç tıklattığınızda ve sunucunuzda sisteminize uyum sağlamanız için birkaç adım attığınızda, geleneksel, kâğıt çalkalama yapan bir şirketten verimli ve iyi yağlanmış bir küme haline başarılı bir şekilde metamorfoz yapabilirsiniz (ve katkıda bulunabilirsiniz) ağaçların hayatlarını kurtarmanın yanı sıra!).

Bir işletme aracı olarak, SugarCRM çok güçlüdür, çünkü her şirketin ihtiyaçlarına göre kolayca özelleştirilebilecek 40'tan fazla işletme aracı vardır. Ayrıca VOIP (İnternet Üzerinden Ses Protokolü) yazılımı, ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) yazılımı vb. Gibi diğer yazılımlarla da entegre edilebilir. İnternet tabanlı olduğu için şirketinizdeki herkesi güncel tutacaktır. ve tüm müşteri etkileşimleri – bir müşteri şikayeti, daha fazla satış, konuşma alıntıları, randevu ve toplantı tarihleri, şirket için iyileştirme noktaları ve temelde bir işletmeyi yürütmekle ilgili düşünebileceğiniz her şey olabilir mi – gerçek olarak kaydedilir – saati. Bu konuda da harika olan şey, arayüzünün kullanıcı dostu olması nedeniyle hiç bir eğitim alması gerekmemesidir. Herkese zaman kazandırır ve müşterinin ve şirketin endişelerini ele alma konusunda herkesi daha verimli kılar, çünkü aynı zamanda şirketin başarısı için kritik olabilecek bilgileri yayar.

Müşteri adaylarının oluşturulmasından satış tekliflerinin oluşturulmasına ve nihayetinde, sistemde tutulan kayıtlara dayanarak faturaların oluşturulmasına kadar, çalışma kolaylığını dört gözle bekliyorsanız SugarCRM gerçekten bir zorunluluktur. kağıtsız bir ortam.