SEO

SEO: Ajans, Ev İçi Veya Serbest Çalışma – Benim İçin İdeal Nedir?

Her geçen gün dijital pazarlama her zamankinden daha önemli hale geliyor. Büyük ve küçük girişimciler, dijital pazarlama platformları için yüksek iş sıralamalarını ve daha fazla yatırım getirisini elde etmek için ilerlemektedir.

Arama motoru optimizasyonu, e-posta pazarlaması, PPC ve daha fazlasını içeren diğer kanalları destekleyen çevrimiçi pazarlamanın en önemli pilonlarından biridir . Birçok işletme, e-posta pazarlaması veya PPC üzerinden SEO'yu tercih eder; çünkü SEO uzun vadede verimli ve e-posta pazarlaması, PPC veya başka stratejilere kıyasla daha iyi bir Yatırım Getir sağlar.

SEO uzun vadeli bir yatırımdır; işinizin SEO'ya ciddi şekilde yatırım yapmayı düşünmesi gereken yüksek zaman.

Şirket İçinde Bir SEO Ekibini İşe Alma

SEO, işyerinde bir SEO ajansı kiralamanız ya da SEO serbest çalışanlarını kiralamanız için SEO'yu dış kaynak kullanabilmeniz için birçok yol sunar. basit bir şey değil, sıralamalarını, potansiyel müşterilerini ve ilgili alanlarında doğru olan özel bir kurum içi SEO ekibinizin olmasını gerektiren trafik almak konusunda karmaşık ve zor. Bir şirket kadrosuna sahip olmak, web sitesi konularına bakmak için her zaman etrafında bir takım avantajlar sağlamaktadır, bu nedenle önemli bir sorun olmayacaktır.

Ayrıca, arama motoru ve teknik meseleler En kötüsü gelmeden başlayın.

Bir SEO Ajansına Dış Kaynak Kullanın

Ne Zaman Ne Zaman Ne Zaman Ne Yapmalıyım? işletmelerin kendi bünyesinde bir SEO ekibine sahip olmaları için yeterli bütçeleri bulunmuyor; onlar için ideal bir seçim bırakan üçüncü şahıslara ve SEO ajanslarına, SEO ve pazarlama ihtiyaçlarını dış kaynaklı olarak vermek. Bir SEO ajansı, bağlantı kurucularından, içerik üreticilerinden ve ekibinde işe alınan proje yöneticilerinden oluşur ve dünya genelindeki farklı müşterilerle çalışırlar.

Bir SEO ajansına SEO işinizi dış kaynak olarak sunmak, bir bakıma profesyonellerden biridir alan işinizi halledecektir. Bir SEO ajansında işlerin şekli, insanlar ayrılmaya eğilimli olduğu için şirket içi ekibinden farklıdır; bu nedenle, sizin için önce çalışan kişilerin artık orada çalışacakları konusunda emin değiller. Bir Serbest İşe Alma

Serbest çalışan bir SEO kişisi de iyi bir seçenektir, ancak kurum içinde çalışmadığı bir ajans için çalışmazlar. Yalnızca SEO projenizi üstlenmekle kalmazlar, aynı zamanda bu konunun her yönünü de göz önünde bulundururlar ve işinize daha fazla yol açan ve trafiği getirmekle yükümlüdürler.

Genellikle ajanslarla çalışmaktan veya işyerinde çalışmaktan hoşlanmayan insanlar House ekipleri, birden fazla proje almadıkları ve sizi SEO ajanslarından daha fazla dinleyebildikleri serbest SEO ile çalışırlar. Serbest çalışan bir SEO kişisi bir SEO ajansından daha ucuzdur.