SEO

SEO – Anahtar Kelime Flooding Kötü SEO

Ana sayfanıza olabildiğince çok anahtar kelime tıklamaya çalışmanız, anahtar kelime sel adıdır. Buna, anahtar kelime puanlarıyla yüklenmiş bir Başlık Etiketi içeren sayfaların türü dahildir. Başlık etiketi başına on ikiden fazla anahtar kelime kullanmak, anahtar kelime etiketleri söz konusu olduğunda çok fazla kabul edilir, ancak bazı iyimser web yöneticileri, satışları artırmak için 100 anahtar kelimeye kadar bunları yükler.

Ana sayfanızdaki anahtar kelimeler, arama motoru örümceklerinin sitenizi belirli bir şekilde görmesi için çok geniş bir açıklıklı temayı kapsamasıdır. Bireysel olarak anahtar kelime yoğunluğunu asla alamazlar ya da tekrarlar siteye yüksek sipariş vermelidir. SEO söz konusu olduğunda, anahtar kelimelerinizin kısa, tatlı olmasına ve en iyi sonuçları almayı hedefleyin. Popüler, jenerik veya "en çok ziyaret edilen" terimlerle yüklerseniz, internetten insanların bir şey satın alma niyetinde olmayan pek çok ziyareti ile sonuçlanacaksınız.

Ana sayfanızdaki içerik, üst anahtar kelimelerinizin üç veya beşi veya anahtar kelime öbeğiyle. Örneğin, arama motoru optimizasyonuyla ilgili bir siteniz varsa, SEO veya arama motoru optimizasyonu gibi anahtar kelimeler kullanmayın. Hedeflenen ziyaretçilerin ilgisini çekmek için SEO ana sayfa teknikleri veya SEO üst anahtar kelimeleri gibi biraz daha az genel olan alt anahtar kelimeleri bulmanız gerekir. Genel kural olarak, siteniz ne kadar rekabetçi olursa, seçmeniz gereken daha az anahtar kelime olur. Sadece iki veya üç mükemmel kelime veya kelime öbeği seçin ve sitenizdeki her bir metin bloğunda üç kez kullanın, en fazla iş getirin ve başlık kopyanızı yedi kelimeden daha azına (ancak ideal olarak beş kelime!) Tutmaya çalışın.