SEO

SEO – Arama Motoru Sıralaması, Web Sitenizin Başlıkları Nasıl Değiştirilir?

İyi sayfa başlıkları, web sitenizin ziyaret ettiği web sitesi ziyaretçilerinde çok büyük bir fark yaratabilir. Bu nedenle, web sayfalarınızdaki başlıkları iyi bir şekilde kontrol eder

* Web sayfalarınızın başlıklarının açıklayıcı olduğundan emin olun. Sayfalarda ne beklenmesi gerektiği belli olmalı.

* Yapabilirseniz, sayfa başlığınızda bir harekete geçirici mesaj ve avantajlar ekleyin.

* En önemli bilgileri başlığın başında koyun. Arama motorlarının başlığı arama sonucu sayfalarında kısaltabilir ve tam metin görünmeyecektir

* Büyük bir marka değilseniz kullanmayın sayfa adlarınızdaki şirket adınız.

* Kesinlikle – Tüm web sayfalarınız için aynı başlığı kullanmayın. Yeni başlayanlar bu hatayı yaparlar.

İnsanlar kitaplarını kapaklarına ve arama motoru sonuçlarına web sayfa başlıklarına göre yargılarlar. Mümkün olduğunca çok sayıda web sitesi ziyaretçisi almak isterseniz, web sitenizdeki tüm sayfalar için Google dostu kitaplar geliştirmeniz gerekir.

Google'ın ilk sayfasında listelenmek, hepimizin arzuladığı şeydir. Ancak, yüksek arama motoru sıralamalarınızla bir kaç ziyaretçi aldığınızı öğrendiğinizde, ancak yalnızca birkaç müşteri, bu sinir bozucu olabilir. Bunu nasıl çözüyorsunuz?

Web sitenizin ziyaretçilerini ödeme yapan müşterilere dönüştürmezseniz, arama motoru optimizasyonu anlamsızdır. Web sitenizin dönüşüm oranını optimize etmediğiniz takdirde aslında paranızı kaybedersiniz.

Web sitenizin dönüşüm oranını artırmak için neler yapabilirsiniz?

Web sitenizdeki en alakalı sayfalara trafik çekin

Web sitenizin ziyaretçileri, web sitenizdeki en alakalı sayfalara gelmelidir. "Turuncu güvenlik eldivenleri satın al" arama terimi için Google AdWords'te إعلان verirseniz, açılış sayfanız turuncu güvenlik eldivenleri hakkında bir sayfa olmalı ve müşteriniz bu eldivenleri bu sayfada satın alabilmelidir. Bu, normal arama motoru sıralamalarınız aracılığıyla aldığınız trafik için de geçerlidir.