SEO

SEO Çabalarınızı Netleştirin – Arama Motoru Gönderiminden Sonra Bir İpucu

İnternet pazarlamacılığı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi görünür ve cazip hale getirme konusunda uzun, sürekli bir süreçtir. Siteniz başlatıldıktan ve arama motorlarına gönderildikten sonra indeksleme ve ilerlemeyi izleme görevini sıralamaya ve süreci gözden geçirmeye başlar. Sitenizi daha kaliteli bir şekilde daha fazla görüntülemeyi kaliteli trafikle artırmak ve çabalarınızı sürdürmek için sürekli bir nakit akışı oluşturmak için sürekli olarak çalışmanız önemlidir.

Sitenize yerleştirilen bir Kaydedici veya izleyici aslında sitelerinizi ziyaret eden ziyaretçilerin günlük dosyalarını oluşturur ve saklar. Bu isimleri listelemek, arama motorları sıralama ve endeksleme için bu siteleri değerlendirirken, bu sitelerin listelenmesi artar. Bu, sitenize gelen ziyaretçilerin, tekrar ziyaret edilmek üzere benzer blog yazarlarına teşvik sağlayacak bir ödül. Ayrıca, sitenize yönlendirmeler ve trafik akışı da bu şekilde düzenli ve artmaktadır.

Sitenizi doğru ve eksiksiz örümcek için izleyin. Tüm sitenin arama motoru örümcekleri tarafından tarandığından emin olun. Google ve diğer motorlardan optimum tarama için bağlantılarınızı uyumlu hale getirin. Bağlanmanın fark edilmesi çok önemlidir. Sitenize ücretsiz bağlantı kurmayı deneyin. Aynı konulara sizinle bağlantı kurmak için benzer blogları e-postayla gönderin. Ücretsiz bağlantı kurmaya istekli siteleri bulmaya çalışın.

İçeriğinizi geliştirdikten sonra, göreviniz bitmedi. İçeriğiniz bir gün içinde, her saniye internete dökülen kaliteli bilgilerle güncelliğini yitirecek. Stratejinizi buna karşı koymak için planladınız mı? Her gün en az bir kaliteli içerik sayfası oluşturmaya çalışın. RSS beslemelerini metninize yerleştirin ve içeriğiniz hemen müşterilerinize güncellenecektir. İçeriğiniz çağdaş ve güncel olmalı. Basit, kısa olmalı ve boğa gözüne çarpmalı.

Başlıkların kullanımı, sayfanızdaki diğer metinden ayrılan mantıksal ayırıcılar olarak liberal olarak kalın metinler, insanların diğer sayfalara yönlendirilmeden önce durmalarını ve okumalarını istedikleri konuya odaklanmalarına yardımcı olur. Metnin mantıksal olarak yerleştirilmesi ve vurgulanması, aslında ilgili içeriğin arayışında olan siteleri tarayan kişileri durdurur.

Benzer alandaki kişiler sizi daha fazla ziyaret ettiğinde veya geri bağlantı istekleri aldıklarında, körü körüne kabul etmeyin. Bağlantılarını sayfanıza koymadan önce sitelerini olabildiğince titiz bir şekilde tarayın. Bunu yapmadan önce aynı sitenin Google sıralamasını kontrol edin.

Sağladığınız şeyleri artırmak için, okuyucuların sizi favorileri olarak eklemelerine veya sayfanıza eklemelerine veya sayfanızı arkadaşlarına e-posta ile göndermelerine yardımcı olun. Benzer konuları aradıklarında ziyaretçilerin geri gelip sizi ziyaret etmelerini sağlayan her seçenekte oluşturmaya çalışın. Daha iyi sonuçlar ve garantili geri dönüşler için teklifinizi her zaman tamamlayın.

Sitelerinizi geliştirmek ve kullanıcı dostu kalmasını sağlamak için günlüklerinizi yeniden inceleme çok önemlidir. Günlükleri dikkatlice gözden geçirin ve sitenize ulaşmak için insanların para kazandıracağı anahtar kelimelerin kombinasyonuna ve konumlarına bakın. Tekrar tekrar tekrarlanacak bir anahtar kelime bulursanız, aynı anahtar kelime veya anahtar kelime öbekleri etrafında yeni içerik oluşturmayı deneyin. Semantik olarak yakın kelimelerin sitenizdeki çeşitli kombinasyonlara dahil edilmesi, büyük ölçüde trafik akışını artırır.

Benzer blog yazarlarına sahip ağlar da aynı derecede önemlidir. E-posta alışverişinde, ipuçlarında ve bağlantı arkalarında para ödeyecek. Benzer blog yazarlarının Toplulukları ve Toplulukları, sizi anahtar kelime döngüsünde oluşturmaya yardımcı olur. Geniş kapsamlı anahtar kelimeler, taze içerik sık güncellemeleri, karşılıklı bağlantılar, yeterli referansta çekilecek ve SEO pazarındaki başarının İnternet pazarlamacılığında garantisini alacaktır.