SEO

SEO Çalışması Nedir?

Arama motoru optimizasyonu, web sitesi mimarları, iştirakleri ve İnternet pazarlamacılarının uzun zamandır bir çok arkadaşı ve tecrübesi. Birincil odaklanma, web sitenizi, büyük arama motorları aracılığıyla aramaya başlayan ziyaretçilere ne kadar alakalı?

Trafiğiniz çok çeşitli kaynaklardan oluşturulmuşsa ve siteniz iyi bir şekilde yazılmışsa, arama motorları tarafından binlerce bağlantıya ve favori tedaviye, özellikle de oyunun ödülüne, bazen de Google'a erişeceğinizden emin olabilirsiniz. .

Spam gönderenler ve benzerleri tarafından yapılan hataları yapmayın ve web sitelerini yüzlerce ve çapraz bağlantıyla üretebileceğinizi ve çoğaltabileceğinizi ve web sitenizi yıldız haline getirebileceğinizi düşünün. Kaliteli bağlantılar oluşturmamanız durumunda geçici bir başarı ölçüsüne sahip olacak olsanız da, başarınız kısa sürecektir.

İşte her türlü sofistike bir SEO pazarlama kampanyası için kısa bir dozaj listesi olmalı ve şunları yapmalısınız:

o Web sitenize hangi popülasyonu bağlamak istediğinizi önceden belirleyin. Bu düzenleme ve sonuç arama motoru optimizasyonu ve pazarlama çabalarına sağlam bir uyumluluk vermeyi kolaylaştıracaktır.

Her zaman içerik, stil ve grafik sunumunda kaliteye odaklanın. Siteniz parlamalı.

o Her şeyi haftada bir veya iki haftada bir rafine edin ve tekrarlayın. Amacınız sayfa sıralamanızı daha yükseğe taşımaktır. Web siteniz durgunlaşırsa, seo ile ilgili sonuçları artırma çabası yokuş yukarı bir savaştır.

o İçeriğinize odaklanmanızı kaybetmeyin. Web sitenizde yeterli içerik ve grafik dengesi yoksa, çok az ziyaretçi size bağlantı vermeyi seçecektir.

Öyleyse, Üstüne Nasıl Çıktınız?

Aşağıdakileri hesaba katalım:

1. Yolunu al. SEO pazarlama kaynakları için kapsamlı bir arama yaparak, kelimenin tam anlamıyla binlerce seçenek bulacaksınız. Büyük arama motorları, üst sıralardaki momentumu yaratan hile ve stratejileri yapan web sitelerini sevmezken, akıllı teknolojiye yatırım yapabilir ve cezalar ödemeden hızlı bir şekilde zirveye geçebilirsiniz.

2. Sayfa sırası düşün, yüksek sayfa sırası ama kaliteyi unutma. En iyi stratejiniz, bağlantı haklarının satın alınabileceği sitelere bağlantı vermektir, ancak tercihlerinizin optimize edildiğinden emin olun. Kalite, yalnızca kendi sitenizde değil, aynı zamanda bağlantı kurduğunuz siteleri de sayar. Bir site Google gibi büyük arama motoru pazarlama merkezi ile üst sıralara yükseldiğinde, diğer arama motorlarında da yükselecektir.

3. Optimize et, Optimize et, Optimize et. Rakiplerinizin sadece% 20'si, arama motorları için optimize edilmiş ve ziyaretçilere cazip gelen web sitelerinden çalışıyor. Ayrıca, sitelerinizi meta dosyaları ve anahtar kelimelerini düzenli olarak değiştirdiğinizde, paketin önünde kalmanızı sağlar. Tüm bu değişiklikler, arama motoru sıralamanızı artıracaktır. Size ilerlemenizi sağlamak için meraklı araçlar için çeşitli seçenekler vardır.

4. Bir arama motoru pazarlamacılığı forumuna katılın ve tartışmalara katılın. Güvenilirliğinizi oluşturmak ve kendi bağlantılarınızı göndermek için tavsiye verin. Bu, şirketinizin bilinirliğini artırır ve hedefli trafik için sağlam bir temel oluşturmaya yardımcı olur.

5. Bilgilerinizi özenle yazın ve pazarlama sunumlarınız için bazı düzenlemeleri yürütmek için profesyonellerden faydalanın. Bu, sürecin zaman alıcı kısmıdır, ancak ödeme çok büyüktür.

Her şey başarısız olduğunda ve ihtiyacınız olan sonuçları alamıyorsanız, forumları kontrol edin ve reklamları gözden geçirin ve kendinizi bir SEO pazarlama danışmanı olarak işe alın. Suları genellikle Yahoo! ve MSN. Çoğu zaman keşfedilmemiş SEO veya arama motoru pazarlamacılığı uzmanları forumlarda yaptığınız kişiler aracılığıyla bulunabilir.

Özetlemek gerekirse, İnternet topluluğu dünyanın en büyük pazar yerini sağlıyor. Milyonlarca potansiyel müşterinin bu viral pazarına girmek, hayallerin yapıldığı şeydir.

Amacınızı sadece sıkı çalışma ve odaklanmış çabalarla dövülebilecek zorluklarla çalışmaya karar verirseniz, bu pazara başarılı bir şekilde dokunabilirsiniz. Bir web sitesine sahip olmanın, hatta yakışıklı bir kişinin, başarınızı garanti etmediğini unutmayın. SEO dünyasının teknik sitesini öğrenmeyi öğrenmelisiniz.

Mevcut kaynakları inceleyin ve arama motoru optomizasyonu ve meslek SEO sıralama uzmanlarına yatırım yapın. Bu dinamik ikili, işinizi planlamak ve planınızı yapmak için istekli olduğunuz sürece, bir başarı garantisine yakındır. ABD Ticaret rakamları, İnternet'te sörf yapanların% 70'inin Google'ı, son derece uygun bulduğu ve alışveriş yaptığı siteleri ve sayfaları bulmak için kullandığını bildiriyor. Kapsamlı hazırlanmanın değerini küçümsemeyin.