SEO

SEO Eğitimi

İngiltere'de SEO Eğitim Kursları

SEO – Arama Motoru Optimizasyonu, son derece değerli bir beceridir.

İş siteleri – artan işsizliğin bir anda – SEO yöneticileri için çok iyi ücretli pozisyonlarla dolu gibi görünüyor . Bunun nedeni, aslında, İngiltere'de SEO konusunda gerçekten yetenekli olan çok az insan var – ve bu nedenle, çalışabilecekleri paranın büyüklüğünden bağımsız olarak kendileri için çalışmayı tercih etme eğiliminde olanlar. Bir SEO firması.

İngiltere'de çok az insanın gerçek SEO becerilerine sahip olmasının başlıca nedeni, çok az sayıda UK SEO eğitim kursunun mevcut olmasıdır. Gidip yerel gece okulundaki bir SEO kursuna kayıt yaptıramazsınız, okullarda öğretmezler, İngiltere'de SEO'da üniversite dersleri yoktur, farkında olduğum ve çok azı var. Gerçek SEO öğrenmek için gerçek fırsatları öğrenmek nasıl bitti bilen birisi.

Çoğu SEO danışmanlarının eğitim sunmamasının sebebi, eğitimin SEO yapmaktan çok daha zor olmasıdır – ve aynı zamanda yeni SEO danışmanları yetiştiriyoruz, kendimiz için gerçek bir rekabet oluşturuyoruz – ve İngiltere'de şu anda, işi gerçekten yapan GERÇEK SEO danışmanından çok fazla rekabet yok ve bence çoğu danışmanlar Bu şekilde tercih – bir başka profesyonel karşı, bu yüzden bizim için gerçekten daha az gerçek SEO uzmanları, daha iyi karşı bir istemci web sitesi teşvik zor!

Yani – çoğu SEO danışmanları kendini öğretti. Ben kendimi yaklaşık on yıldır SEO öğretiyordum ve bu yıllar boyunca e-kitaplar, kurslar ve programlar hakkında ne kadar harcadığımı düşünmeye korkuyorum ama eminim ne olursa olsun, yoğun bir SEO yaparak para biriktirirdim Eğitim kursu, başladığım zaman mevcut olsaydı!

Şimdi, profesyonel SEO danışmanı olma konusunda ciddi olan insanlara yardım etmek için İngiltere'de SEO eğitim kursları vermeye başladım. Benim eğitim kursları yardım ve destek bir yıl içeren, bire bir, yoğun eğitim kursları vardır.

SEO eğitim kursları kesinlikle necesarry

Hayır – onlar değil, ancak profesyonel bir SEO danışmanı bulma Eğer bir SEO danışmanı olmak için büyük bir sıçrama, size yardımcı olacak, çoğu SEO uzmanlarının geçmesi gereken öğrenme eğrisini büyük ölçüde azaltacaktır.

Ne tür bir SEO eğitim kursu aramalıyım?

] Mevcut mevcut SEO profesyonelleri tarafından yürütülen bir eğitim kursu için bak, bunu yaşayan için insanlar yapıyoruz. SEO dünyası sürekli değişen bir kişidir, şu anda sadece tren kullanan büyük bir SEO danışmanı olan bir kişi, yeni bilgi ve tecrübeyi kullanarak eğitim almanız mümkün değildir.

Ne kadar beklemeliyim? ödemek [?]

SEO çok değerli bir beceri ve iyi bir SEO danışmanı çok para kazanabilirsiniz, bu nedenle mantıksal düşünme size hiçbir SEO danışmanı size küçük bir miktar para için eğitmek için sunacağını söyleyecektir, onlar Gelecekte bir yarışmacıyı eğitmek için, bir müşteri için aynı zaman diliminde yapacaklarından daha fazla para kazanmaları gerekiyor, aksi takdirde eğitim kursları sunmaya yönelik teşvik ne olurdu? Öyleyse, çok ucuz görünen bir ders bulursanız – sadece böyle bir kursun değeri hakkında mantıklı düşünün ve bu değerli eğitimin neden pazarlık fiyatlarına sunulduğunu düşünün.

Bir dersin sunulmasının bazı geçerli nedenleri var. Daha küçük bir maliyet için, örneğin bir seferde bir çok insana öğreten bir ders, daha düşük bir maliyeti mümkün kılar – ama bence bir sınıfa öğretilen SEO, bir profesyonel ile bire bir eğitim kadar değerli olmayacaktır. SEO

Başka ne düşünmeliyim?

Düşünecek en önemli şey – dersten sonra ne oluyor? Sürmeyi öğrenmek gibi, GERÇEK testi geçtikten sonra gelir ve sen sürmek için yalnızsın. Sürüşün ilk birkaç haftasını hatırlıyor musun, korkutucu haklı?

İyi bir SEO kursu, eğitim desteğinden sonra içermelidir. Kurstan sonra kurs ücretine dahil bir yıl boyunca insanlara destek olmaya devam ediyorum – ve bir yıl sonra sürekli destek için paketler hazırlıyorum.