SEO

SEO Geliştirmenin Hızlı Yolları

Web sitenize gelen trafiği iyileştirmenin yolları hakkında en iyi seo ipuçları ve tekniklerinin bazılarının kısa bir özeti:

1. Blog'lara yorum yapmak – Konuyla ilgili arama yapmak, blogları takip etmek hem backlink'lere hem de trafiğe yardımcı olabilir (Çok kolay yöntem)

2. Forumlara Gönderme – Forumlarda, özellikle de doğrudan alakalı olanlarda, çok sayıda insanın imzanızı tıklaması konusunda şaşıracaksınız.

3. Sosyal yer imi Siteler – Bazı sosyal yer imi siteleri büyük trafik çekebilir. Bazı sebeplerden dolayı Reddit ve digg her zaman benim için değil, Reddit için daha fazlasını sunuyor.

4. Facebook – Facebook hala çok yenidir, ancak büyük kullanıcı tabanını kullanmanın yeni yöntemlerini keşfettiğimizde trafik ordularını sürmeyi başarabilir.

5. Twitter – Twitter, trafiği önemli ölçüde artıran en harika yöntemlerden biri! Tamamen viral bir şey ve insanlar ilginç bağlantıları oldukça hızlı bir şekilde yeniden canlandırıyor. Doğru kullanıldığında Twitter'dan gelen çok büyük miktarda trafik görüyorum.

6. YouTube – Video pazarlamasını hiç duydunuz mu? Trafiği sürmenin en iyi yollarından biri videolardan elde edilir. İnsanlar onlara gerçekten iyi tepki veriyor, ancak yaptığınız videoya da bağlı. Bu yüzden kaliteli videolar hazırlayın ve başlayın!

7. SEO / Organik trafik – Sitenizi iyi optimize etmek ve organik arama motoru trafiği elde etmek, en güvenilir ve en çok reklamları tıklamaktır.

8. Makale Pazarlama – Doğru bir şekilde yapıldıysa, yalnızca büyük trafik çekemez, aynı zamanda bu trafiği önceden satmış olursunuz ve zaten satın alma havasındasınız, ardından ürününüzü satın alırsınız. Çok güçlü şeyler.

9. Hubpages ve Squidoo – Google, web 2.0 sosyal medya sitelerini ve bunlardan Squidoo ve Hubpages'i çok seviyor. Bu son derece popüler sitelerden faydalanın ve lensler ve hublar oluşturun!

10. Yahoo! Cevaplar – Bağlantınızla ilgili soruları yanıtlayarak trafiği yönlendirmenin en iyi yolu ve gelen trafiği izleyin.

11. PPC – Elbette, ödeme alındı, ancak tıklanması ve güvenilir olması çok muhtemel olan aşırı derecede hedeflenmiş trafiktir.