SEO

SEO – Hangi En İyi? Web Sitesi Vs Tek Web Sayfası

Hiç kimse, Google’ın nasıl çalıştığı ve her zaman değiştiği hakkında kesin incelemelerden haberdar değil. Bu nedenle, web sitenizi optimize etmeye veya bireysel web sayfalarını optimize etmelisiniz?

Web sayfanız = YourMainWebsiteURL

Tek Web Sayfası = YourMainWebsiteURL / specificwebpage

Teorik olarak, ana web sitesi URL'si, Google tarafından tek tek sayfalarınızdan daha güçlü olarak görülecektir. URL genellikle tek tek sayfalardan daha fazla gelen bağlantıya sahiptir. Ancak, çok sayıda anahtar kelimeyi hedefliyorsanız, ana web sitenizi etkili bir şekilde optimize edemezsiniz. Bu nedenle, yapılacaklar farklı anahtar kelimeler için tek web sayfaları optimize edilir.

Örnek: Washington'daki Oteliniz, farklı anahtar kelimeler için optimize edilmiş ayrı web sayfalarına sahip olacaktır:

[http: //www.yourwebsite] .com – ana anahtar kelimeleriniz için optimize edilmiş olacaktır:

Otel: Washington,

YourMainWebsiteURL / konaklama-içinde-washington – anahtar kelimeler için optimize edilmiş:

Washington, vb Konaklama

YourMainWebsiteURL / yerler-için-içinde-washington – anahtar kelimeler için optimize edilmiş:

Washington, vb.

Bu ek Anahtar Kelime Özel web sayfaları web sitenizdeki ana menünüzden gizlenebilir. Bu ek sayfaların tek amacı, çok belirgin anahtar kelimelerinizi kullanarak ziyaretçilerin ilgisini çekmek. Tüm bu anahtar kelimeler için ana URL’nizi optimize etmeyi denediyseniz, sitenizi Google'ın 1. Sayfasına götürmeniz uzun zaman alabilir, ancak tüm sayfalarınızda anahtar kelime yükünü yayınlayarak çok şey yapar Google'ın neyi başarmaya çalıştığınızı anlaması için daha net ve kolay.

Google'ın 1. sayfasında listelenen web sitenizi nasıl listeleyebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için Ücretsiz Raporumu inceleyin: SEO Sırları