SEO

SEO Hizmetleri Outsource için ipuçları

Arama Motoru Optimizasyonu, Google’da ve diğer arama motorlarında daha iyi sıralama elde etmek için çok önemlidir. Web sitesi trafiğinin büyük kısmı arama motorlarından geldiği için, arama sonucu sayfalarında sıralaması olmayan bir web sitesi herhangi bir dönüşüm veya YG'yi bekleyemez. Çoğu şirket, yerinde uzman SEO profesyonellerini işe alarak kendi başına web sitesi optimizasyonu sürecini tercih ediyor. Site içi Arama Motoru Doktorlarını işe almak ve yönetmek istemeyenler, kendi web sitelerini sıralamak için offshore web sitesi pazarlama şirketlerinin hizmetlerinden yararlanabilirler.

Offshore SEO şirketini veya serbest çalışanlarını işe almak, ne tür olduğundan emin olduğunuz sürece iyi bir fikirdir. organik ve bağlantı kurma hizmetlerinden yararlanacaksınız. Outsourcing SEO hizmetlerinin sonuç ve maliyet etkinliği açısından birçok faydası vardır. Kendi yerel ve offshore müşterileri için web siteleri sıralama deneyimi var birkaç profesyonel SEO servis sağlayıcıları vardır.

On binlerce organik SEO servis sağlayıcıları olduğu gibi, kim yasal ve kim sahte garantiler iddia karar vermek zordur. Müşterilerine en iyi SEO deneyimini sağlamak için çabalayan çok az sayıda şirket var. Web sitelerini herhangi bir SEO şirketine outsource etmeyi planladığınızda, aşağıdakileri bildiğinizden emin olun:

– Deneyim – Şirketin önceki kayıtlarını, hizmet vermenin yıllarını ve yerel pazarda tuttukları saygınlığı kontrol edin.

– Arama Motoru Görünürlüğü – Web sitelerinin en iyi 10 yerel arama sonucunda sıralanıp sıralamadığını kontrol edin. Ayrıca, global sıralamanın en üst arama sonuçlarında yer aldıklarını da kontrol edin. Bu onların SEO becerilerini değerlendirmek ve bir karara varmak için yardımcı olur.

– Görüşler – Önceki müşterilerinin organik SEO hizmetleri hakkında ne söylediklerini görün. Sıraladığımız birkaç web sitesini görüp görmediğinizi sorun.

– İş Etiği – Nasıl çalıştıklarını ve hangi SEO tekniklerini uyguladıklarını sormaya çok açık olun. Bu, şirketin beyaz şapka SEO'suna kesin bir inancı olup olmadığını garanti eder.

– Beklentiler – Onlardan ne tür sonuçlar bekleyebildiğinizi açık bir şekilde sorun; ve zaman dilimi

– Fiyat Donduru Garantisi – İlgilendiğiniz SEO paketinin, aynı fiyat etiketi ile en az 6 ay ila 1 yıl arasında kaldığından emin olun. Bu, yazılı sözleşmede de kısaca tartışılmalı, sadece herhangi bir yanlış anlamadan kaçınılmalıdır.

Ucuz hizmet sunan birçok SEO şirketi olmasına rağmen, bunların çoğu, web sitesi optimizasyonu görevlerinin üstesinden gelmek ve yönetmek için sağlam bir temele sahip olmaktan yoksundur. Özellikle arama motorlarında web sitesi sıralamasını geliştirmek söz konusu olduğunda. Offshore tarafından ücretlendirilen fiyatlandırma faktörünü de dikkate almanız önemlidir SEO servis sağlayıcıları . ABD, Kanada ve İngiltere'nin yerel şirketleri ile karşılaştırıldığında maliyet her zaman ucuz olabilir, ancak sayılan şey bir web sitesinin tanıtımında kullanılacak beceri ve SEO teknikleridir.