SEO

SEO için Makale Pazarlama? Durdurmak! Dış Mekan İçeriği Oluşturma Hakkında Büyük Yalan You Miss Değil

SEO için makale pazarlaması akıllı bir stratejidir? Web sitem veya blog'umun sıralamasını, makale dizinlerine içerik göndererek gerçekten geliştirebilir miyim? Arama motorları makale gönderimlerinden "ödül" çapa metin linkleri Doe? Değilse … NEDEN? Bu makalede, site SEO'su için içerik oluşturma konusunda en büyük MYTHS'den birisine hızlı ve kolay bir şekilde bakacağız. Ayrıca, birçok yeni nesil makale pazarlamacılığının da sahip olduğu bazı ortak soruları yanıtlayacağız. Daha fazla bilmek meraklı mısınız? Aşağıda daha yakından baktığımızda okumaya devam edin!

Makaleler gönderirken, web siteme veya blogumun arama motorlarında daha üst sıralarda yer almasına yardımcı olacak

İyi soru! (ve çok da yaygın olanı) Gerçek şu ki, arama sonuçlarında blogunuzu veya web sitenizi güçlendirmek için geri bağlantılar oluşturmak amacıyla sendikasyon için içerik oluşturuyorsanız, sizden çok rahatsız olacaksınız. Sonuçlar.

Unutmayın, arama motorlarının temel amacı, kullanıcılarına ait sorulara alakalı içerik sağlamaktır.

Sizin gibi yayıncıların, bu makaleleri yazarken istediğimiz çapa metnine ne olursa olsun "katılabileceğini" ve bu nedenle sitemizin ne kadar alakalı olduğunu ölçmek için gerçekten doğal veya yetkili bir ölçüm olmadığını anlıyorlar. gerçekten. Bunu akılda tutarak ve kendi deneyimlerimden, bu tür gelen bağlantılara çok düşük öncelikli bir şekilde yer verme eğilimi gösterirler ve uzun yıllar boyunca var olurlar.

(Ve bu işi kendi işimde çizmeye başlatan 5000'den fazla benzersiz yazı gönderdim)

Bu, içerik sendikasyonunun öldüğü anlamına mı geliyor?

Kesinlikle hayır. Aslına bakarsanız, şu anda okumakta olduğum en az 60 dakikalığına yazı yazmakta olduğum yazıyor. Yine de markamı, blogumu, işimi ve banka hesabı açılacak! Gerçek şu ki, daha büyük ve daha cesur bir hedefe destek veren makale pazarlaması söz konusu olduğunda STRATEJİ almalısınız. Benim için bu hedef, içeriklerimi topluluğumu oluşturmak için kullanmaktır. Yani gerçekten SEO veya gelen linkler ya da bunun gibi bir şey umrumda değil.

YALNIZCA hemen hemen her zaman benim listeye kaydolmak için izin veren ve arkadaşlığımla gerçek bir ilişki kurmamı sağlayan basit bir form olan açılış sayfamıza trafik çekmek istiyorum.

Unutmayın, bu makale pazarlamasının size özel anahtar kelimeler için blogunuzu optimize etmenin etkili bir yolu olduğunu söyleyen kişiler, zamanın biraz gerisindedir.

(Ve kendinizi bir dakikalığına Google'ın "zihnine" sokarsanız, mükemmel bir anlam ifade eder. NEDEN bu yaklaşımı yıllar önce de ödüllendirmeyi bıraktılar)

Ancak, içerikten hala daha iyi bir yol yoktur. Bir yabancıyı bir aboneye, abonenin bir hayranına, arkadaşına, takipçisine ve işiniz için kesinlikle yeni bir müşteriye ve müşteriye taşınması.

(Ve bu, her gün yazı yazmamın en büyük sebebi … ve bu yüzden senden vazgeçsin!)