SEO

SEO Kursları: Önemli Bilgiler

Geçtiğimiz günlerde, web sitelerine geri dönen bir düşük kaliteli geri bağlantılar elde ederek yüksek sıralamalar elde edebilecek günler!

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) terimini bilmeniz durumunda, Google (Panda ve Penguin Updates) gibi arama motorları tarafından yapılan en son aramalar ve arama motorları gibi arama motoru sıralamalarında yüksek arama motoru sıralaması elde etmek giderek zorlaşıyor.

SEO dünyası arama motorları gibi daha karmaşık hale geldi. bağlantı çeşitliliği, müşteri tarafından ziyaretleri tekrar etmeden önce bir web sitesi yüksek bir rütbeli ödüllendirmeden önce bir dizi faktör. Bu nedenle, daha fazla internet pazarlamacıları tanınmış internet pazarlama uzmanlarının SEO kurslarından eğitim almakta tereddüt etmedikleri açıktır

Bir SEO DERSİN İÇERİĞİ:

Popüler bir SEO dersi genellikle aşağıdaki konularda eğitim sağlar:

1. Alan adları nasıl seçilir

2. Anahtar kelime araştırması

3. Pazar araştırması

4. İçerik yazımı

5. Sayfa İçi SEO

6. Off-sayfa SEO

7. Açılma

8. Sosyal medya

9. E-posta pazarlaması

10. Ücretli trafik

Bazı kurslar ayrıca içerik yazma, basın bülteni ve dağıtım, makale pazarlaması vb gibi SEO hizmetleri üyelerine indirimli bir oranda sağlayabilir.

PRICE:

Oldukça birkaç SEO dersi bir Müşterilerden ödeme. Diğer SEO Kursları, en son geri bağlantı yöntemleri, belirli bir web sitesini analiz etme ve bir SEO uzmanı ile görüşme yapma gibi SEO'nun bazı yönlerini tartışan aylık veya haftalık web seminerleri sağlar. Bu kurslar, yöneticinin veya bazı SEO uzmanlarının cevap verdiği özel forumlara sahip olabilir. Sürekli olarak SEO'nun farklı yönleri ile ilgili son bilgileri sağlarken üyelerin sorguları. Bu tür forumlar, üyelerin, bilginin dağıtıldığı ve düzenlenmediği ücretsiz forumlara kıyasla başarılı bir çevrimiçi iş kurma konusunda daha ciddi olduklarından genellikle oldukça etkileşimlidirler. Ancak, üyeler aynı ücret karşılığında aylık ücret ödemek zorunda kalabilirler.

ÖNEMLİ NOKTALAR:

Uygun fiyatlı SEO kursları, arama motorlarını kolayca kullanarak çevrimiçi olarak bulunabilir. Ancak, bu tür SEO kursları için gözden geçirmelerden geçerek forumları ziyaret ederek tarafsız bir görüş almak için kapsamlı bir araştırma yapmalıyız.

Bir potansiyel müşterinin, belirli bir SEO kursu için bir kestirmeden önce aşağıdaki sorulara cevap vermesi gerekir: 19659002] 1. Ünü nedir?

2. Kurs SEO eğitimi dışında SEO hizmetleri sağlıyor mu?

3. Tanınmış çevrimiçi pazarlamacılar tarafından yönlendiriliyorlar mı?

4. Müşteri hizmeti karşılayabilir mi? (Uluslararası tanınmış internet pazarlama uzmanlarının bazı SEO kursları bazen sınırlı bir bütçeye sahip insanlar için uygun olmayan bir kerelik bir ödeme olarak bazen 2000 $ – 3000 $ aralığında bir fiyatlandırılır)

5. Potansiyel müşterileri çekmek için herhangi bir indirim ya da ücretsiz deneme süreleri sunulmakta mıdır?

ÖNEMLİ UYARI:

Bazı gölgeli dersler, anında sonuç elde etmek için etik olmayan teknikler (binlerce düşük kaliteli geri dönüş oluşturma gibi) kullanarak yayılabilir. Bu gibi durumlarda, web sitenizin uzun vadede arama motorları tarafından engellenmesi veya korumalı olması riski yüksektir. Bu tür uygulamaları teşvik eden SEO kurslarına olan mesafeyi korumak sizin için zorunludur.