SEO

SEO Müşterileri Bağlı Olmak

"Arama Motoru Optimizasyonu, yasal bir pazarlama biçimi değildir. Beyinleri veya ruhları olan insanlar tarafından yapılmamalıdır. Eğer birileri sizi SEO için suçluyorsa, siz de bağlanmışsınızdır."

SEO uygulayıcılarına con erkekler, Faustian pazarlıkçılar, hamamböcekleri, üçüncü dünya emek kullanıcıları, piçler, hackerlar, hırsızlar, pislikler, dolandırıcılar ve spam gönderenler ve hizmetlerini satın almayan herkesin sadakatsiz bir aptal olarak adlandırdığı Powazek blogu hakkındaki son yazı. [19659002]O haklı. Ve o yanlış. Şahsen, bu açıklamaya uyan biriyle hiç tanışmadım, ama orada böyle insanlar olduğunu hayal edebiliyorum. Katiller ve yalancılar da var ve bununla yaşamak zorundayız. Kesinlikle onlarla karıştırmak zorunda değiliz. İşte ben SEO'yu görüyorum ve Powazek ile aynı fikirdeyim.

Benim için pazarlama, “bir ihtiyacı karşılamak için kendimizi organize etmektir” ve bu, yol pazarlaması boyunca yaşlı bir kadına yardım etmeyi sağlıyor. Bu, onu iyi ve güçlü bir güç kılar. Eğer bizim çalışmamızda, başkalarına yapmaları gereken şeyi yapmaları için yardım edersek, bu harika. Tamam, müşterilerimiz de iyi şeyler yapıyorsa daha da iyi.

Peki SEO uygulayıcısı ne yapar?

  • Bir makalenin konusunu açıklığa kavuşturuyorlarsa, yardım edebilecekleri kişiler tarafından daha kolay bulunabiliyorlarsa, bu iyi bir şeydir.
  • Eğer insanların web sitelerinde nasıl davrandıklarını izlerlerse ve cürufu ortadan kaldırırlarsa, bu bir iyi şeyler.
  • Eğer insanların neyle ilgilendiklerini ve yazdıklarını belirlerlerse, bu iyi bir şeydir.
  • Eğer bu kadar ilginç insanlar yazıyorsa ve onu arkadaşlarının yanından geçirirse, bu iyi bir şeydir.

Ve eğlenceli bir şekilde, Powazek'in yaptığı şey bu. Şu anda yorum yaptığım harika ve kayda değer bir yazı yazdım. Orijinal blogunu bile bulabilirsin. Sonunda onun SEO hizmetlerini satın alabilirsiniz. O da satıyor.

Bir problem. Yazma makaleleri, iyi bir makale veya anlamsız bir çöp olup olmadığına bakılmaksızın, Google arama sonuçlarındaki konumunuzu daha fazla veya daha fazla artırdığı için, ikincisinin yazmak için daha az zaman harcaması nedeniyle, çöp kutusuna bogged olmaya başlıyoruz.

Bu makalenin iyi mi yoksa çöp mi olduğunu yargılamak için. Herhangi birinizin iyi olduğunu düşünüyorsanız, belki de Delicious gibi bir şeye yer işareti koymaya yetecek kadar şanslı olurum.

Ve bu gerçekleşirse, Google bunu görecektir. Social bookmarking, hangi makalelerin iyi ve çöp olduğunu Google'a söyler.

Sonunda harika makaleler kazanacak ve çöpler başarısız olacak. İnternete, bir kaç incili saklamak için çok önemli bir şey içeren bir depolama sahası haline gelmek zorundadır.

Yani ne yapacağını biliyorsunuz. Lezzetli veya başka bir sosyal yer imi aracı kullanın. Beğendiğiniz içerik için oy verin. İnterneti ne sevdiğini bilsin. Senin oyların iyi şeyler oluştursun ve cüretini geride bırak. Ayrıca, muhtemelen oldukça hoş siteler keşfedecek ve çöpü kendiniz eleyerek geçirecek kadar zaman harcamayacaksınız.