SEO

SEO – SEO Yazma SSS Makale

Web siteniz için ne tür bir arama motoru optimize edilmiş makalenin yazılacağını bilmiyorsanız, bir çeşit SSS makalesi yazmayı düşünmek iyi bir fikirdir. SSS sıkça sorulan soruları temsil eder. Bir mesaj panosuna veya bir konuya ilişkin foruma giderseniz ve bu forumlarda sıkça sorulan bir soruya 250 kelimelik bir cevap verirseniz ve daha sonra bu bilgileri sitenize yüklerseniz muhtemelen büyük miktarda trafik çekecek ve aynı zamanda bağlı kuruluşunuza tıklayacaksınız. linkler.

Yaklaşık 500 kelime gibi küçük bir SSS makalesi hakkında en iyi şey. Soru ve Cevap biçimiyle ilgili en iyi şey, insanların, bu konuyla ilgili soruları Google veya Yahoo gibi popüler bir arama motoruna yazarken kullandıkları çok dilde sıkça rastlayabileceğinizdir. Pazar araştırmanızı doğru yaptığınızda ve ivillage veya büyük tüketici veya ürün inceleme siteleri gibi büyük web sitelerinde forumlarda ihtiyacınız olanı bulmaya çalıştığınızda, web sitenizi bir gümüş tepside optimize etmek için ihtiyacınız olan anahtar kelimeleri pratik olarak alıyorsunuz demektir.

Bu blogda daha önce de belirtildiği gibi, iyi bir anahtar kelime kaynağı, إعلانınızda, blogunuzda veya makalenizde kullanılacak uygun anahtar kelimeleri aramak için ücretsiz bir araç olan overture envanter aracıdır. Bunu kullanmanın anahtarı, asla en üstteki anahtar kelimeyi seçmek değil, daha özel olanları seçmektir.

İnternetin asıl amacı, insanlar hakkında başka yerlere ulaşamayacakları ürünler, yerler ve insanlar hakkında bilgi vermekti. İnsanlar bugün hala bu özel inceleme türünü bulmak için internete bakıyorlar. Bir SSS makalesi yazdığınızda, bir ürünün ya da bir sorunun çözümü için "doğruyu" bulma isteğini yerine getiriyorsunuz. Bu, ilk olarak İnternet'teki SSS sayfasının tüm temeliydi.