SEO

SEO – SEO'nuzu artırmak için bir numaralı strateji

Web Sayfanız Başlığı, genellikle sayfanız Başlık Etiketi olarak adlandırılır, yüksek Google sıralaması elde etmek için web sitenizi optimize ederken dikkate alınması gereken çok önemli bir faktördür. Sayfa Başlık Etiketlerinizi doğru bir şekilde alın ve gerçekten bu 1. Sayfa Google sıralamasını almanıza yardımcı olacak.

Web sitesi tasarımcıları genellikle web sitenizin başlık etiketlerine şirketinizin adını yazıyor.

Sadece şirketinizin adı için web sitenizi optimize ediyor, ancak yüz yüze gelsin, çoğu kişi şirketinizin isminin ne olduğunu bilmiyor, bu yüzden web sayfanızda sadece şirketinizin ismini alarak gerçekten çok fazla bir şey yapmıyor.

Gerçekten yapmak istediğin, anahtar kelimelerinizi sayfaların başlıklarına eklemektir, çünkü çoğu insanın aradığı şey budur.

Başlık Metni, genellikle her web sayfasının en üstünde bulunan Mavi Çubukta görüntülenir.

Sayfa Başlığınızdaki Anahtar Kelimeler son derece önemlidir.

İnternet Pazarlama üzerine bir kitap ararken Kütüphane'de olduğunu düşünün, İnternet Pazarlama ile ilgili yüzlerce kitapla karşılaşacaksınız, daha sonra ne yapacaksınız?

Muhtemelen omurganın dikenlerine basılan başlıklara bakar ks, aradığınız şeyle alakalı olanı görene kadar, kitabın içine, ihtiyacınız olanla eşleşip eşleşmediğini görmek için bakın.

Bu, Google'ın nasıl çalıştığına çok benzer. Öncelikle birisi Google'da bir anahtar kelimeyi arar. Golf topları. Google, veritabanındaki tüm Web sayfalarına, Sayfa Başlıkları’nda (ya da bizim benzetmelerimizde olduğu gibi) "Golf Topları" kelimesini içeren bir siteye bakar. Eğer web sayfalarında Sayfa Başlıkları içinde Golf Topları kelimesi yoksa, bu büyük bir sorun olacaktır. Google'ın sayfalarınızı bulması için mümkün olduğunca kolay bir hale getirmeniz gerekir.

Google'ın kullandığı başka etmenler de vardır, ancak bir kullanıcı sizin sunduklarınızı ararken Google'ın sitenize mümkün olduğunca açık olmasını istersiniz. [19659002] Dolayısıyla, anahtar kelimelerinizin Sayfa Başlığı'na eklenmesiyle, bu terim arandığında sitenin listelenmesi için çok iyi bir şansı vardır.

Google'ın ilk sayfasındaki listeye nasıl erişebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için Benim Ücretsiz Rapor: SEO Sırları