SEO

SEO ve Başlık Optimizasyonu

Arama motorları algoritmaları her zaman değişiyor. Akıllı web sitesi sahipleri, web sitelerini ve web sayfalarını en önemli olacak şekilde değerlendirmek için arama motorlarını etkilemek için web sitelerini her zaman optimize eder. Neredeyse kendini potansiyel müşterinin ayakkabısı içinde gören ve ihtiyaçlarını ve isteklerini belli bir dereceye kadar bilen akıllı satış insanı gibidir. SEO'nun bu bağlamında (arama motoru optimizasyonu), bir sayfanın başlık etiketinin, web sayfasının optimizasyon düzeyini belirleyecek en önemli faktörlerden biri olduğu kesin olarak belirlenmiştir.

Google dahil olmak üzere tüm arama motorları, bir web sayfasının başlığında bulunan anahtar kelimelere çok fazla tercih verir. Aslında arama motorları tarafından arama sırasında web sitesi listelerinin başlığı olarak kullanılan başlık etiketi. Temel başlık etiketinin nasıl göründüğü budur.

<title> </title> Denver Deri Cüzdan Alış – Bu Yaz Best Deals bazıları Sayfanın HTML içine yerleştirilen başlık etiketi nerede? Başlık etiketleri arasında, yani و <span class ="tr_" id="tr_6" data-source="" data-orig="HEAD &amp; gt;">HEAD &amp; gt;</span> etiketler. Başlık etiketi, boşluklar dahil yaklaşık 50 ila 80 karakter uzunluğunda olmalıdır. Bir web sayfası başlığı yazarken izlenecek bazı önemli ipuçları aşağıdadır.

  • Başlık etiketindeki en önemli anahtar kelime öbeklerini dahil et (körü körüne değil, bir cümle olarak anlam ifade et)
  • Sitede her bir sayfa için benzersiz başlık / etiket bulunmalıdır
  • Bir müşteri kazanacak çekici bir başlık yazınız siteye tıklayın
  • Anahtar kelimelerin başlığın başlangıç ​​kısmında yer alması tercih edilir